Prezidentka v odpovedi na otázku diváka prezradila, čo bude robiť prvý deň po odovzdaní paláca

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hostkou relácie Na telo bola v nedeľu 5. mája prezidentka Slovenskej republiky Zuzana Čaputová. Ako býva zvykom, odpovedala aj na otázky, ktoré posielali televízni diváci. Pýtali sa jej napríklad aj na to, či chce mať po konci mandátu od politiky pokoj.

Po relácii Na telo odpovedala prezidentka na niekoľko otázok od divákov. Jedna z nich znela, koho bude voliť v eurovoľbách. „Asi je to úplne jasné, netajím sa tým, kto mi je hodnotovo blízky. Je to strana, z ktorej som vzišla,“ uviedla hlava štátu.

Ďalšia otázka znela, či chce mať Zuzana Čaputová od politiky definitívne pokoj. „Ako politička áno. Zároveň som ako občan celý život vnímala verejné dianie a bola som nejakým spôsobom súčasťou toho, čo sa vo verejnosti dialo. Takže, chcem byť naďalej vnímavým, pozorným občanom Slovenskej republiky,“ povedala.

Prečítajte si tiež:

A čo plánuje hlava štátu robiť v prvý deň po odovzdaní paláca? To zaujímalo jedného z divákov tiež. „Oddýchnuť si, vypnúť a venovať sa rodine. Nemám žiaden veľký plán. Bude to, dúfam, bežná nedeľa, kedy navarím obed pre svoju rodinu,“ uviedla.

Odpovede na všetky divácke otázky nájdete vo videu vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Divácke otázky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.