Hosťami relácie Na telo budú M. Vášáryová a E. Chmelár. A pozvanie prijal aj Igor Matovič

Hostia relácie na telo Magda Vášáryová a Eduard Chmelár.
Magda Vášáryová a Eduard Chmelár. Zdroj: TV Markíza

Na telo tiež prinesie exkluzívny prieskum agentúry Focus o dôveryhodnosti lídrov politických strán a prezidentky Zuzany Čaputovej.

Opozícia sa snaží odvolať ministerku zdravotníctva Zuzanu Dolinkovú. Podľa poslancov hnutia Slovensko nerieši akútne problémy rezortu a zákony presadzuje chaoticky. V národnej rade majú o jej odvolaní rozhodovať v utorok.

Tibor Gašpar pozval do parlamentu ruského veľvyslanca Igora Bratčikova. Strany Progresívne Slovensko a SaS zorganizovali tichý protest. Poslanec Smeru-SD nakoniec stretnutie zrušil.

Aj o týchto témach sa bude už túto nedeľu 12. marca 2024 moderátor Michal Kovačič rozprávať v relácii Na telo s predsedom hnutia Slovensko Igorom Matovičom. Do duelu s ním sme pozvali Roberta Kaliňáka, Matúša Šutaja Eštoka a Andreja Danka. V prípade, že žiaden z nich do relácie nepríde, televízia uplatní inštitút prázdneho kresla.

Stále aktuálna je aj hrozba zastavenia eurofondov. O vzťahoch s Bruselom a vojne na Ukrajine budú v druhej časti relácie diskutovať poradca premiéra Eduard Chmelár a bývalá politička a diplomatka Magda Vášáryová.

Na telo tiež prinesie exkluzívny prieskum agentúry Focus o dôveryhodnosti lídrov politických strán a prezidentky Zuzany Čaputovej. 

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a na webe TVNOVINY.sk.

;

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie Na telo PLUS s bývalým šéfom parlamentu a predsedom Sme rodina Borisom Kollárom o odchode Milana Krajniaka, vládnutí Smeru, Hlasu a SNS a o jeho snahe o politický návrat.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.