Hosťami Na telo budú minister vnútra M. Šutaj Eštok a psychológ profesor A. Heretik s teológom D. Pastirčákom

Hosťami Na telo budú minister vnútra M. Šutaj Eštok a psychológ profesor A. Heretik s teológom D. Pastirčákom
Zdroj: TV Markíza

Po bezprecedentnom útoku v Handlovej skončil premiér Robert Fico v nemocnici a musel absolvovať niekoľkohodinovú operáciu. Politici vyzývajú na zdržanlivosť pri vyjadreniach, prezidentka s Petrom Pellegrinim chcú zorganizovať stretnutie predsedov všetkých parlamentných strán v Prezidentskom paláci.

Hovorí sa ale aj o možných zlyhaniach ochranky či SIS. Nielen o tom, ale aj o aktuálnom politickom dianí a priebehu vyšetrovania sa bude už túto nedeľu 19. mája 2024 moderátor Michal Kovačič rozprávať v relácii Na telo s ministrom vnútra Matúšom Šutajom Eštokom (Hlas-SD).

A o tom, aké dopady môže mať udalosť na spoločnosť, ako jej priniesť upokojenie a vyhnúť sa prípadnej eskalácii, budú v druhej časti relácie diskutovať psychológ profesor Anton Heretik a teológ Daniel Pastirčák.

Relácia Na telo sa tradične začína o 13:00 hod. na obrazovkách TV Markíza a na webe TVNOVINY.sk.

Na spravodajskom portáli TVNOVINY.sk nájdete aj najnovšie Na telo PLUS s bezpečnostným analytikom Ivom Samsonom a Palestínčanom žijúcim na Slovensku Souheilom Ghannamom o vojne na Blízkom východe, možných riešeniach konfliktu Izraela s Hamasom aj o jeho pozadí.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.