Na telo s Richardom Rašim a Richardom Sulíkom

Horná Dolná
Zdroj: TV Markíza

Predseda SaS dostane aj otázku, či sa neobáva, že by SaS o svoje líderstvo v opozícii mohla prísť.

Kampaň pred prezidentskými voľbami ide do finále. Doterajší favorit Robert Mistrík sa prekvapivo vzdal a v posledných prieskumoch vyletela podpora opozičnej kandidátky Zuzany Čaputovej až nad 40 percent.

Ako to ovplyvní kampaň kandidáta Smeru Maroša Šefčoviča? A čo hovoria lídri parlamentnej opozície na to, že nimi preferovaný Mistrík nakoniec vo finále nebude?

Aj to sa budeme pýtať podpredsedu Smeru a vicepremiéra Richarda Rašiho a lídra najsilnejšej opozičnej strany SaS Richarda Sulíka.

Predseda SaS dostane aj otázku, či sa neobáva, že by SaS o svoje líderstvo v opozícii mohla prísť. V poslednom straníckom prieskume Focusu jeho stranu síce tesne, ale predsa len predbehla Kotlebova ĽSNS. Pomaly rastie aj nová koalícia Progresívneho Slovenska a strany Spolu.

Čakajú nás zmeny v opozičnom spektre? A ako zamieša karty rozhodnutie Igora Matoviča zúčastniť sa kampane do eurovolieb?

Na telo začína v tradičnom čase v nedeľu o 13.00 h. Diváci sa budú môcť opäť zapojiť nielen hlasovaním, aj otázkami pre oboch hostí. Stačí, ak budú pozorne sledovať stránku Na telo na Facebooku.


BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Na telo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.