Vion ohlásil posilu. Nový hráč v klube už pôsobil a dosiahol s ním veľký úspech

Vion ohlásil posilu. Nový hráč v klube už pôsobil a dosiahol s ním veľký úspech
Na snímke Matej Moško. Zdroj: Facebook.com/Fc Vion Zlaté Moravce - Vráble

Obranca Matej Moško sa stal novou posilou fortunaligového futbalového klubu FC ViOn Zlaté Moravce. Zmluvu podpísal na jeden rok s ročnou opciou.

Moško začínal s futbalom v MŠK Púchov. V doraste už obliekal dres MŠK Žilina, odkiaľ putoval v sezóne 2020/2021 na hosťovanie do ViOnu, kde prvýkrát poznal chuť najvyššej slovenskej súťaže. V jeho drese nastúpil na 24 zápasov a pomohol klubu k historickému piatemu miestu vo Fortuna lige. Jeho ďalšími klubmi boli druholigové FC Košice a MŠK Púchov.

Prečítajte si tiež:

„V Moravciach som zažil jednu z najlepších sezón v kariére. Dosiahli sme s vtedajším tímom najlepšie umiestnenie v histórii klubu. To, či to zopakujeme v tejto sezóne, sa bude odvíjať od našej prípravy. Každý z nás je dostatočne motivovaný na to, aby bol ochotný odovzdať v zápase zo seba vždy niečo navyše," citovala Moška tlačová správa klubu od Žitavy.

Nová sezóna najvyššej slovenskej futbalovej súťaže odštartuje v piatok 28. júla 2023 prvým zápasom Banskej Bystrice a Podbrezovej. Všetky zápasy Niké ligy budú aj naďalej s komentárom a vo full HD kvalite dostupné naživo i zo záznamu predplatiteľom streamovacej služby Voyo.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.