FOTO: Trnava predstavila nové dresy. Vracia sa k spolupráci so známou značkou, jej návrat žiadali fanúšikovia

FOTO: Trnava predstavila nové dresy. Vracia sa k spolupráci so známou značkou, jej návrat žiadali fanúšikovia
Zdroj: fcspartaktrnava.com

Futbalistov FC Spartak Trnava čaká už vo  štvrtok (21.9.) prvý zápas v skupinovej časti Európskej konferenčnej ligy, v ktorom sa predstavia na trávniku bulharského Ludogorca Razgrad.

Do tohto prestížneho súboja už hráči nastúpia v nových dresoch, keďže klub oznámil obnovenie spolupráce so značkou Puma. Tá sa stala hlavným partnerom klubu v rámci športových artiklov.

Veľký návrat

V dresoch značky Puma nastupovali hráči Trnavy už koncom 60-tych rokov. Návrat k tejto spolupráci sa zrodil na želania tamojších priaznivcov.

„Isto si mnohí fanúšikovia všimli, že sa v ostatných rokoch snažíme ctiť si tradíciu a predchodcov nášho slávneho klubu. V klube ako je Spartak je to povinnosťou, a preto sme sa rozhodli vypočuť fanúšikov, ktorí si želali návrat k značke Puma. Takouto formou si chceme pri storočnom jubileu pripomenúť najslávnejšiu éru nášho klubu,“ povedal prezident klubu Peter Macho.

Nové dresy prinášajú návrat ku klasickým spartakovským červeno-čiernym pásom s čiernymi trenírkami.

„Tradičné farby sú skĺbené s moderným dizajnom a strihom nielen dresov, ale aj tréningového a vychádzkového oblečenia,“ popisuje web fcspartaktrnava.com.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.