Víkend prinesie kľúčovú skúšku pre Trenčín. Podbrezová sa môže zabetónovať medzi najlepšími

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Už tento víkend sa môžu slovenskí futbaloví fanúšikovia tešiť na 10. kolo našej najvyššej futbalovej súťaže, ktoré prinesie hneď tri šlágre medzi klubmi bojujúcimi o najlepšiu šestku.

Najdôležitejším duelom ligového víkendu a najväčším lákadlom bude nepochybne súboj aktuálnych lídrov tabuľky z Trenčína s majstrovským Slovanom Bratislava. Zverenci trénera Stolicu majú za sebou vynikajúci vstup do ligy a ak sa im podarí zdolať aj obhajcu titulu, oficiálne sa pasujú za uchádzača o slovenský trón.

Okrem tohto duelu uvidíme v nedeľu aj ďalšie dva atraktívne zápasy. Priebežne druhá Podbrezová zavíta do Dunajskej Stredy a pokúsi sa zdolať ďalšieho nebezpečného protivníka v podobe vicemajstrov. To by zabetónovalo ich pozíciu adeptov na európske súťaže na konci sezóny.

Dukla Banská Bystrica pre zmenu doma vyzve Spartak Trnava v súboji dvoch kvalitných tímov, ktorým však úvod ligy zatiaľ nevychádza ideálne. Všetky zápasy 10. kola budete môcť sledovať naživo na Voyo.

Rozpis zápasov 10. kola Niké ligy
Rozpis zápasov 10. kola Niké ligy Zdroj: TVNOVINY.sk

Ešte ste nezahlasovali v ankete Gól mesiaca september v Niké lige? Pozrite si päticu nominovaných na našej stránke a vyhrajte ceny v hodnote až 100 eur.

HLASUJ A VYHRAJ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.