Premiéra hviezdneho kouča Dunajskej Stredy, zápas mesiaca v Podbrezovej. Niké liga je po repre pauze späť

Premiéra hviezdneho kouča Dunajskej Stredy, zápas mesiaca v Podbrezovej. Niké liga je po repre pauze späť
Zdroj: TV Markíza

Slovensko postúpilo, kvalifikácia skončila, reprezentačné okienko sa zatvorilo. A tak sa po krátkej prestávke opäť otvára to ligové. Pred nami je pätnáste kolo našej najvyššej futbalovej súťaže. A vďaka Voyo vám z Niké ligy ani tentoraz nič neujde.

AS Trenčín sa z vedúcej priečky prepadol „až“ na piatu, a tak bude na ihrisku deviateho Ružomberka určite chcieť zabodovať naplno. Po úvodnom piatkovom dueli ešte viac sľubuje sobota.

V Michalovciach sa stále spieva o tom istom – „Kedy konečne vyhráme?“ Zemplín doma privíta Slovan a čo je väčšia radosť, než ošklbať lídra?

Prečítajte si tiež:

Podobné ambície majú i posledné Zlaté Moravce. ViOn sa predstaví v MOL Aréne a na lavičke domácich zase premiérovo tréner Francisco Javier Muňoz Llompart. Španiel na poste kormidelníka DAC-u nahradil Adriána Guľu, v minulosti ovládol Gruzínsko a s Watfordom postúpil do Premier League. Čo vymyslí s Dunajskou Stredou?

„Belasých“ na špici rebríčka nepríjemne stíha Žilina, „šošonom“ sa najbližšie do cesty postavia sebavedomé Košice. A pridá najlepší strelec súťaže Róbert Polievka po návrate z repre nejaký gól aj do siete Skalice?

Pätnáste kolo v nedeľu uzavrie zápas mesiaca medzi treťou Trnavou a štvrtou Podbrezovou. Mužstvá v tabuľke delí len jeden bod, preto sa nemusíte báť, že by vás súboj „andelov“ so „železiarmi“ nudil.

Pozrite si ešte raz zostrih duelu medzi Košicami a Trnavou:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.