Na jeseň toho za DAC veľa nenahral. Slovan predstavil prvú posilu do európskej jari

Na jeseň toho za DAC veľa nenahral. Slovan predstavil prvú posilu do európskej jari
Ivan Kmotrík ml. a nová posila Slovana Bratislava. Zdroj: ŠK Slovan Bratislava

Grécky futbalista Spyridon Risvanis podpísal kontrakt so Slovanom Bratislava do konca prebiehajúcej sezóny s opciou na ďalšie dva roky. Tridsaťročný obranca sa k tímu pripojil na sústredení v Katare.

"Reagujeme na skutočnosť, že pri dlhodobom zranení Richarda Križana by sme do jarnej časti vstúpili len s tromi zdravými strednými obrancami. Chceli sme tento post doplniť. Spyridona veľmi dobre poznáme zo slovenskej ligy, kde sme ho mali dlhodobo na očiach. Sme radi, že sa nám s ním podarilo rýchlo dohodnúť a stáva sa naším hráčom,“ povedal generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík mladší pre klubový web.

Zatiaľ sme s ním podpísali štvormesačný kontrakt do konca sezóny s dvojročnou opciou na ďalšiu spoluprácu. Spyridona v Slovane vítam a verím, že sa mu bude u nás dariť," doplnil.

Prečítajte si tiež:

Risvanis prišiel na Slovensko v lete 2022 do Dunajskej Stredy. Za DAC odohral 26 ligových zápasov, klub opustil po skončení jesennej časti. V tejto sezóne si však na Žitnom ostrove štartov pripísal len osem.

"Som veľmi šťastný, že budem nosiť belasý dres. Veľmi si vážim, že Slovan o mňa prejavil záujem. Vydám zo seba maximum a pokúsim sa byť pre mužstvo čo najplatnejší, aby som oplatil prejavenú dôveru. Viem, že klub má najvyššie ciele a teším sa na túto výzvu. Rovnako som rád, že sa opäť stretnem s krajanom Kyriakosom Savvidisom. Poznáme sa dlhé roky, v Grécku sme boli spoluhráči, v kontakte sme zostali aj na Slovensku. Verím, že všetko pôjde dobre a budeme úspešní," povedal Risvanis.

"Belasí" v príprave zarezávajú do plných:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.