Počas jesene ho trápili zranenia. Ofenzívny stredopoliar predĺžil kontrakt s Ružomberkom

Počas jesene ho trápili zranenia. Ofenzívny stredopoliar predĺžil kontrakt s Ružomberkom
Zľava Trnavčan Martin Bukata a Kristóf Domonkos z Ružomberka v zápase 3. kola nadstavbovej časti Fortuna ligy. Zdroj: TASR/Lukáš Grinaj

Ofenzívny stredopoliar Kristóf Domonkos sa dohodol s futbalovým klubom MFK Ružomberok na novej zmluve do 31. decembra 2025. V najvyššej slovenskej súťaži nastúpil v 38 zápasoch. 

„Som veľmi rád, že, napriek predchádzajúcemu výpadku, klub chce pokračovať v spolupráci aj naďalej. Netajím, vzhľadom na svoj výpadok, som mal aj trochu obavy, čo bude so mnou ďalej. V prvom rade chcem byť zdravý a dostať sa do formy spred zranenia," uviedol Domonkos, ktorý už naplno s mužstvom trénuje. Bol aj na sústredení v Turecku a vrátil sa zatiaľ v rámci prípravy tiež do zápasového režimu.

Prečítajte si tiež:

Dvadsaťpäťročný stredopoliar, ktorý na Liptov prestúpil na začiatku januára 2022, má za sebou nevydarenú jeseň. V prvých troch kolách v každom zápase skóroval, lenže postupne ho začali prenasledovať zdravotné problémy. Naposledy hral 10. októbra proti Zlatým Moravciam. Napokon bola nevyhnutná operácia slabinového pruhu, ktorú hráč podstúpil 20. novembra 2023.

Pozrite si zostrih zápasu Niké ligy medzi Košicami a Ružomberkom.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.