V Slovane chcel Kaprálika. Weiss po výhre v Žiline: Mať viac miest v autobuse, vezmem odtiaľto piatich

V Slovane chcel Kaprálika. Weiss po výhre v Žiline: Mať viac miest v autobuse, vezmem odtiaľto piatich
Vladimír Weiss. Zdroj: TASR

Realistickými očami ligu vyhral už dávno. Slovan po piatkovom triumfe v Žiline (3:0) delí od zisku šiesteho titulu v rade len krôčik. Tréner Vladimír Weiss dlho volá po obmene „belasého“ kádra, v ktorom by si vedel predstaviť i viacero hráčov spod Dubňa.

„Je tu veľa talentovaných hráčov. Ak by sme mali v autobuse päť voľných miest, tak ich dnes odtiaľto zoberiem piatich. Vzhľadom na budúcnosť aj ich kvalitu. Myšlienok je veľa. Sú tu však futbalisti, ktorých sledujeme,“ vyhlásil na tlačovej konferencii, no hneď i poukázal na háčik.

Prečítajte si tiež:

„Ako klub komunikujeme dobre. Ak však chcete kúpiť hráča, niekto ho musí predať. Žilina chce čo najlepšie predať, my výhodne kúpiť. A to nie je jednoduché. Vzťahy sú však dobré, rokujeme spolu. Vždy je to otázka ceny a kvality.“

Tréner rekordného slovenského majstra potvrdil, že pred časom chcel v Slovane aj Adriána Kaprálika.

„Mali sme o neho záujem, no majiteľ sa rozhodol ísť cestou cez Poľsko, čo je kvalitnejšia liga, bližšia do Nemecka a tak ďalej. Niekedy je doba, že nie každý môže hneď hrať za Slovan. Ten tlak je iný ako dnes v Žiline, Dunajskej Strede či Trnave,“ uzavrel.

Ešte raz si vychutnajte najdôležitejšie momenty zápasu Žilina - Slovan:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.