Niké liga prinesie najslávnejšie slovenské derby. Podbrezová sa pokúsi o prvú výhru v nadstavbe

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

O majstrovskom titule v Niké lige je už síce rozhodnuté, ale slovenská najvyššia futbalová súťaž pokračuje ďalej aj tento víkend šiestym nadstavbovým kolom.

Fanúšikovia sa môžu tešiť na atraktívne duely v hornej šestke. Stále je o čo hrať aj v skupine o udržanie sa.

Kolo otvorí duel v spodnej šestke, keď sa už v piatok (19.4.) od 17:30 proti sebe postavia Trenčín a Košice. Domáci minulý víkend spečatili osud Vionu Zlaté Moravce. Po trenčianskom víťazstve  4:0 je isté, že Vion sa s najvyššou súťažou rozlúči. Futbalisti AS chcú pokračovať vo víťaznom ťažení. Proti budú Košičania, ktorí sa budú snažiť odčiniť poslednú prehru proti Skalici.

V sobotu sú na programe hneď štyri zápasy. V skupine o titul si už od 15:30 zmerajú sily Podbrezová so Žilinou. Železiari sa pokúsia pripísať si prvý triumf v nadstavbovej časti. Od 18-tej sa hrajú zápasy medzi Dunajskou Stredou a Ružomberkom a v skupine o udržanie sa stretnú Michalovce so Skalicou a Zlaté Moravce s Banskou Bystricou. Vion bude chcieť konečne pretrhnúť nepriaznivú sériu a po prvýkrát v ročníku sa tešiť z víťazstva.

Prečítajte si tiež:

Najväčšie derby

Víkendový program v Niké lige vyvrcholí najväčším slovenským derby medzi Spartakom Trnava a Slovanom Bratislava v nedeľu od 17:30. Trnava potrebuje body, aby si poistila druhú priečku a Slovan bude chcieť výhrou potvrdiť majstrovskú trofej, ktorú si zabezpečil pred týždňom.

Všetky zápasy šiesteho nadstavbového kola si môžete vychutnať na Voyo a nedeľný duel medzi odvekými rivalmi vám prinesieme aj na Dajto.

Niké liga - 6. kolo nadstavbovej časti. Zdroj: TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.