VIDEO: Gól mesiaca padol z kopačky stredopoliara DAC. Exportnou strelou z priameho kopu nedal brankárovi šancu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Spoznali sme víťaza ankety Gól mesiaca apríl v Niké lige. Z pätice nominovaných výstavných gólov fanúšikov najviac zaujal exkluzívny presný zásah Milána Vitálisa z Dunajskej Stredy.

Jeho priamy kop zo zápasu siedmeho kola nadstavbovej časti v skupine o titul oslovil takmer 35 percent hlasujúcich. Veľmi tesný bol súboj o druhé miesto, ktoré napokon s minimálnym náskokom pred tretím Njegošom Kupusovičom z Trenčína, patrilo Dávidovi Strelcovi.

Prečítajte si tiež:

Maďarský stredopoliar sa presadil v 19. minúte duelu proti Slovanu Bratislava, keď exportnou a presnou strelou zvyšoval na 2:0. Oprel sa do lopty spoza pokutového územia a prepálil všetko, čo mu stálo v ceste.

Týmto zásahom pomohol svojmu tímu k víťazstvu v gólovo bohatom zápase, keď si Dunajská Streda poradila so Slovanom Bratislava 5:3. Už istý majster tak zaznamenal tretiu prehru v sezóne. Nadviazal na ňu aj vo ôsmom kole nadstavbovej časti, keď nestačil doma na Žilinu, ktorej podľahol 2:3. Pre DAC to bolo prvé víťazstvo po dvoch remízach. Na úspešný výsledok zo spomínaného duelu nadviazala Dunajská Streda aj vo ôsmom kole nadstavbovej časti, keď zdolala Podbrezovú 3:0.

Gól mesiaca apríl si pozrite vo videu v hornej časti článku.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.