Stane sa charizmatický veterán Spartaka osobnosťou ligy? O priazeň fanúšikov sa uchádza Michal Ďuriš

Michal Ďuriš je prvým kandidátom na Cenu fanúšika
Michal Ďuriš je prvým kandidátom na Cenu fanúšika Zdroj: TVNOVINY.sk

Sezóna najvyššej slovenskej futbalovej súťaže Niké ligy sa nezadržateľne blíži k svojmu záveru, veď do konca ročníka ostávajú iba dve kolá. Je tak vhodný čas na to, aby fanúšikovia rozhodli, kto sa stane osobnosťou Niké ligy za sezónu 2023/2024. Prvým z troch uchádzačov o Cenu fanúšika je Michal Ďuriš.

Útočník Spartaka Trnava oslávi za necelý mesiac už 36. narodeniny, no i tak je pre Bilích Andelov dôležitým hráčom. Veď v tomto ročníku ligy zasiahol do 23 duelov, v ktorých sa strelecky presadil až desaťkrát.

Víťaz troch ročníkov českej najvyššej súťaže alebo aj cyperskej ligy predstavuje studnicu skúseností, z ktorej sa môžu mladí v tíme naučiť mnoho. Vďaka svojim výkonom i charizme sa stal jednou z hlavných tvárí Spartaka hneď po svojom príchode na Štadión Antona Malatinského počas minulého septembra a vedenie Bilích Andelov si tento prestup nepochybne pochvaľuje.

Za jeho top zápas sezóny môžeme považovať napríklad duel s Banskou Bystricou v 21. kole základnej časti súťaže. V ňom bol najväčšou hviezdou domácej Trnavy a strelil aj oba góly v stretnutí, z ktorého zostrih si môžete pozrieť nižšie.

Rozhodnite svojím hlasom, kto získa Cenu fanúšika a stane sa osobnosťou sezóny 2023/2024. Zapojením sa do ankety hráte o atraktívne ceny.

HLASUJ TU

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.