Najlepší hráč Niké ligy atakuje zisk ďalšej krásnej ceny. Kucka nestarne, rozhodnúť môžete aj vy

Najlepší hráč Niké ligy atakuje zisk ďalšej krásnej ceny. Kucka nestarne, rozhodnúť môžete aj vy
Juraj Kucka. Zdroj: TVNOVINY.sk

Sezóna 2023/24 už spoznala svojho majstra aj istého zostupujúceho, dve kolá pred koncom tak nastal správny čas, aby priaznivci rozhodli, kto získa Cenu fanúšika a stane sa osobnosťou Niké ligy. V konkurencii Michala Ďuriša a Róberta Polievku o priazeň zabojuje aj Juraj Kucka.

Vyše stonásobného slovenského reprezentanta už v ankete Futbalista roka 2023 zvolili najlepším hráčom najvyššej slovenskej futbalovej súťaže, teraz sa môže stať i najobľúbenejším medzi divákmi.

Prečítajte si tiež:

Má 37 rokov, napriek tomu si ako tréner Slovana Vladimír Weiss, tak šéf reprezentačnej lavičky Francesco Calzona zostavu bez nestarnúceho „Kuca“ nevedia predstaviť. Aj preto je pre oboch dôležité, aby si zranené rameno vyliečil čo najskôr.

Výborný zápas odohral napríklad proti Dunajskej Strede, v ktorom "belasí" spečatili zisk šiesteho titulu v rade a rekordného štrnásteho v histórii. Zostrih si môžete vychutnať nižšie.

Rozhodnite svojím hlasom, kto získa Cenu fanúšika a stane sa osobnosťou sezóny 2023/2024. Zapojením sa do ankety hráte o atraktívne ceny.

HLASUJ TU

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.