Weissov koniec v Slovane a odchod do Azerbajdžanu? Klub všetko vysvetlil

Weissov koniec v Slovane a odchod do Azerbajdžanu? Klub všetko vysvetlil
Vladimír Weiss zostáva na Tehelnom poli. Zdroj: TASR

Nejeden „belasý“ fanúšik sa poriadne vyľakal. Azerbajdžanské médiá totiž presun trénera Vladimíra Weissa z Tehelného poľa na lavičku tamojšej reprezentácie považovali za takmer hotovú vec. Ivan Kmotrík mladší však rozruch uviedol na pravú mieru.

Podľa portálu Futbolinfo.az už legendárny šéf lavičky mal súhlasiť s návrhom prezidenta azerbajdžanského zväzu Rovshana Najafa po úspešných rokovaniach v najbližších dňoch aj pricestovať do hlavného mesta Baku.

„Viem o medializovanom záujme, Vladimír Weiss st. ma informoval o ponuke, ktorú obdržal. Spoločne sme sa o tejto téme rozprávali a jedným dychom môžem zdôrazniť, že z nášho rozhovoru vyplynulo, že tréner chce zostať a pokračovať v Slovane,“ ubezpečil na oficiálnom webe Slovana nielen priaznivcov slovenského majstra generálny riaditeľ klubu Ivan Kmotrík ml.

Prečítajte si tiež:

„Ako som sa však už niekoľkokrát vyjadril, pre rast klubu sú nevyhnutné určité zmeny, v čom sa s trénerom Weissom zhodujeme. Obaja chceme napĺňať potenciál, ktorý tu vidíme. Na najvyššej úrovni klubu prebiehajú debaty o ďalšom fungovaní Slovana, a verím, že sa všetky veci v krátkom čase vyriešia, aby Slovan mohol ďalej napredovať. Rovnako verím, že spomínané diskusie prinesú pozitívny výsledok. Tréner Weiss má moju plnú dôveru. Verím, že spoločne postavíme do novej sezóny silné a kvalitné mužstvo, a budeme opäť úspešní,“ pokračoval vo vysvetlení.

V médiách takisto odznela informácia, že skúsený lodivod rokuje mimo Slovenska už teraz. Kmotrík ml. poprel i toto. „Nie je pravda, že by tréner Weiss mal byť na rokovaniach v Baku, ako uvádzajú médiá, je doma na Slovensku.“

Slovan vo ôsmom kole nadstavbovej časti nestačil na Žilinu. Pozrite si najdôležitejšie momenty šlágra v našom zostrihu:

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.