Po zranení bojuje o účasť na ME, stane sa Polievka i osobnosťou Niké ligy? Hlasovať môžete aj vy

Po zranení bojuje o účasť na ME, stane sa Polievka i osobnosťou Niké ligy? Hlasovať môžete aj vy
Róbert Polievka. Zdroj: TVNOVINY.sk

Sezóna 2023/24 už spoznala svojho majstra aj istého zostupujúceho, dve kolá pred koncom tak nastal správny čas, aby priaznivci rozhodli, kto získa Cenu fanúšika a stane sa osobnosťou Niké ligy. V konkurencii Michala Ďuriša a Juraja Kucku o priazeň zabojuje aj Róbert Polievka.

Slovenský reprezentant napriek zraneniu, ktoré ho vyradilo z hry na mesiac a pol, útočí na najlepšieho strelca najvyššej slovenskej futbalovej súťaže. Na konte má dvanásť gólov, rovnako ako Tigran Barseghjan z bratislavského Slovana.

A okrem top kanoniera ligy sa môže stať i najobľúbenejším hráčom medzi divákmi.

Prečítajte si tiež:

Dvadsaťsedemročný forvard sa hneď po návrate stal mužom zápasu proti Košiciam. Nastúpil na záverečných tridsať minút a presným zásahom v úplnom závere duelu rozhodol o víťazstve Dukly 2:1. Zostrih si môžete vychutnať nižšie.

O Polievkovu motiváciu sa v posledných dvoch kolách akiste postará i blížiaci sa európsky šampionát, pre krupinského rodáka by to bola vôbec prvá miestenka na veľký turnaj.

Rozhodnite svojím hlasom, kto získa Cenu fanúšika a stane sa osobnosťou sezóny 2023/2024. Zapojením sa do ankety hráte o atraktívne ceny.

HLASUJ TU

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.