Posledné kolo Niké ligy vyriešilo otázniky. Z európskej miestenky sa tešila Trnava a Dunajská Streda

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Posledné kolo Niké ligy bolo poriadne napínavé. Stále boli v hre dve miestenky do Európskej konferenčnej ligy a tiež otázka, kto si zahrá baráž.

Slovan bol už istým majstrom, ale posledné kolo Niké ligy bolo poriadne napínavé. Stále boli v hre dve miestenky do Európskej konferenčnej ligy a tiež otázka, kto si zahrá baráž.

V skupine o titul bojovala o štvrtú účasť v konferenčnej lige za sebou Trnava a zápas o všetko proti Podbrezovej zvládla bravúrne. Pred takmer šesťtisícovou kulisou deklasovali "bílí andeli" "železiarov" 5:0 a štvrtýkrát za sebou skončili v lige tretí.

O poslednej miestenke sa rozhodovalo v priamom súboji medzi Žilinou a Dunajskou Stredou. Zápas zobral do svojich rúk Matej Trusa. V priebehu mesiaca strelil druhý hetrik. Vďaka tomu rozhodol o výhre DAC 3:2. Dunajská Streda tak nepreruší svoju sériu. V Európe nás pravidelne reprezentuje od roku 2018.

Prečítajte si tiež:

Žiline ostal v rukách čierny Peter v podobe štvrtého miesta. V Európskej lige sa predstaví piaty Ružomberok, ktorý vyhral Slovenský pohár. 

V spodnej šestke pútalo pozornosť východniarske derby. Ak sa chceli Košice vyhnúť baráži, museli zdolať Michalovce. Dočasnému trénerovi Gerymu sa to podarilo. Po víťazstve 2:0 skončili Košice desiate. O záchranu proti Petržalke idú bojovať Zemplínčania.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.