Michalovce ubránili Niké ligu, padlo desaťročné divácke maximum. Aj to boli témy magazínu Góóól!

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Jednou z tém magazínu bol aj blížiaci sa európsky šampionát v Nemecku, na ktorom by sa mohli predstaviť aj viaceré hviezdy Niké ligy.

Najvyššia futbalová súťaž má za sebou prvú sezónu pod hlavičkou Niké ligy. Spoznali sme odpovede na všetky kľúčové otázky a všetko podstatné sme už tradične rozobrali v magazíne Góóól!.

Moderátor Andrej Zvolenský výnimočne privítal hneď dvoch hostí. Pozvanie prijali predseda Únie ligových klubov Ivan Kozák aj náš futbalový expert Martin Mikulič.

Prečítajte si tiež:

​Dvojnásobný slovenský majster sa do najvyššej súťaže nevráti. Futbalisti MFK Zemplín Michalovce sa udržali v Niké lige, keď po utorkovej prehre 1:2 na Tehelnom poli zdolali v odvete baráže Petržalku 2:0. Bratislavský klub mal možnosť postúpiť do najvyššej slovenskej súťaže po 14 rokoch.

Na zápasy Niké ligy prišlo viac ako pol milióna fanúšikov. Počas posledného kola Niké ligy prekročila najvyššia slovenská futbalová súťaž hranicu pol milióna fanúšikov. Ide o najvyšší záujem fanúšikov za ostatných desať rokov.

Jednou z tém magazínu bol aj blížiaci sa európsky šampionát v Nemecku, na ktorom by sa mohli predstaviť aj viaceré hviezdy Niké ligy.

Nový ročník Niké ligy 2024/2025 odštartuje zápasmi úvodného kola v posledný júlový víkend (26.-28.7.).

Celý Magazín Góóól! nájdete už teraz na Voyo a sledovať ho môžete aj na stanici Dajto.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.