Rokovania boli také dlhé, že odišiel zadarmo. Košice posilnila doterajšia opora Ružomberka

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Opora Liptákom prestúpila do konkurenčných Košíc úplne zadarmo.

Vedenie klubu MFK Ružomberok si nedokázalo udržať vo svojom tíme kapitána Mareka Zsigmunda. Opora Liptákom prestúpila do konkurenčných Košíc úplne zadarmo.

To, že za hráča, ktorého trhová hodnota je aktuálne 250-tisíc eur, pristála v klubovej pokladnici rovná nula, nie je jediným problémom.

Zarážajúcejšie je, že samotný hráč si nepripúšťal iný scenár, ako zotrvanie pod Čebraťom. „Toto mesto mám rád, som tu celý život. Mám tu svoju istotu a nemal som dôvod odchádzať z tohto klubu," uviedol Marek Zsigmund.

Prečítajte si tiež:

Dlhé rokovania

Rokovania o novej zmluve prebiehali dlhé mesiace a napokon prišlo k dohode. Ružomberského rodáka otáľanie klubu znechutilo natoľko, že agenta poveril, aby rozhodil siete aj inde.

„Sú tam veci, ktoré sa mi nepáčili. Zdalo sa mi, že majú istotu, že v klube ostanem a nemusia sa o to snažiť," povedal bývalý kapitán Ružomberka.

Zaváhanie Liptákov využili Košičania a upísali si Zsigmunda na nasledujúce tri roky. V kariére bude pokračovať na štadióne, kde pred mesiacom zdvihol nad hlavu trofej pre víťaza Slovenského pohára.

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.