VIDEO: Kto strelil najkrajší gól v sezóne Niké ligy? Rozhodnite o držiteľovi prestížneho ocenenia

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Sezóna 2023/2024 je v Niké lige definitívne za nami. Z majstrovského titulu sa opäť tešili futbalisti Slovana Bratislava. Pozornosť futbalových priaznivcov sa už presúva na Euro do Nemecka, kde sa predstaví aj slovenská reprezentácia. Jednu zodpovednú úlohu však ešte majú aj fanúšikovia najvyššej slovenskej súťaže.

Futbalová Niké liga napísala ďalší príbeh, ktorý vyvrcholil majstrovským titulom Slovana Bratislava. V 32 kolách padlo na slovenských trávnikoch veľké množstvo krásnych gólov. Fanúšikovia si už zvykli, že na konci každého mesiaca majú možnosť vybrať ten najkrajší, ktorý v ňom padol.

Tentokrát sa pätica kandidátov uchádza o honor strelca gólu sezóny 2023/2024. Rozhodnúť o jeho držiteľovi môžete vy, prostredníctvom hlasovania na našej stránke.

O vašu priazeň sa uchádzajú futbalisti z piatich rôznych klubov Niké ligy. Marek Bartoš z Podbrezovej sa nádherným spôsobom presadil už v treťom ligovom kole proti Zlatým Moravciam.

Prečítajte si tiež:

V základnej časti prišiel aj výstavný priamy kop Filipa Bainoviča zo Spartaku Trnava, ktorým zaskočil v 15. kole brankára Podbrezovej.

Zvyšné tri góly, ktoré si našli miesto v tejto prestížnej ankete, padli v nadstavbovej časti. V treťom kole skupiny o udržanie sa presadil mladý stredopoliar Trenčína Artur Gajdoš v dueli proti Banskej Bystrici.

Svojho zástupcu má aj majstrovský Slovan zásluhou Davida Strelca. Útočník, ktorý sa dostal aj do záverečnej nominácie Slovenska na Euro, prekonal v siedmom kole nadstavby v skupine o titul brankára Dunajskej Stredy. V rovnakom zápase sa zaskvel na opačnej strane Milan Vitális.

Lahôdky, ktoré si vyslúžili miesto v ankete Gól sezóny 2023/2024 si môžete pozrieť vo videu v hornej časti článku.

Kandidáti na Gól sezóny v Niké lige

1. Marek BARTOŠ, FK Železiarne Podbrezová, 3.kolo, PODBREZOVÁ – FC ViOn Zlaté Moravce 1:0

2. Filip BAINOVIČ, FC Spartak Trnava, 15.kolo, Podbrezová - TRNAVA 1:2

3. Artur GAJDOŠ, AS Trenčín, 3.kolo nadstavbovej časti – skupina o udržanie sa: Banská Bystrica - TRENČÍN 4:2

4. Dávid STRELEC, ŠK Slovan Bratislava, 7.kolo nadstavbovej časti – skupina o titul: Dunajská Streda - SLOVAN BRATISLAVA 5:3

5. Milán VITÁLIS, FC DAC 1904 DUNAJSKÁ STREDA, 7.kolo nadstavbovej časti – skupina o titul: DUNAJSKÁ STREDA – Slovan Bratislava 5:3

Ešte ste nezahlasovali v ankete Gól sezóny v Niké lige? Pozrite si päticu nominovaných na našej stránke a vyhrajte ceny v hodnote až 100 eur.

HLASUJ A VYHRAJ

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

K téme Niké liga

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.