VIDEO: Jeden z najkrajších gólov strelil mladík z Trenčína. Jeho zakončenie nemalo chybu

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Sezóna 2023/2024 už je v Niké lige minulosťou, no stále v nej prebieha zaujímavý súboj. O jeho víťazovi rozhodnete vy. Z veľkého množstva výstavných gólov sme vybrali päť, z ktorých len jeden môže byť gólom sezóny.

Tretím kandidátom na honor Gól sezóny v Niké lige je mladý, talentovaný hráč Trenčína Artur Gajdoš. Svoje vysoké futbalové kvality dokazoval počas celej sezóny. V jej závere to bol práve on, kto gólovo ťahal svoj tím.

Výstavný kúsok sa mu podaril v treťom kole nadstavbovej časti v skupine o udržanie sa proti Banskej Bystrici. Jeho presný zásah, ktorý ocenil aj hlavný rozhodca duelu, k víťazstvu neviedol. Trenčín totiž v gólovo bohatom stretnutí prehral 2:4.

Prečítajte si tiež:

Mladý stredopoliar si prebral loptu v poli, a hoci bol v poriadnej vzdialenosti od bránky Matúša Hrušku, rozhodol sa to skúsiť. Jeho strela spĺňala tie najprísnejšie kritériá a gólman Banskej Bystrice nemal šancu na úspešný zákrok.

Nádherný gól Artura Gajdoša si môžete pozrieť vo videu v hornej časti článku.

Ešte ste nezahlasovali v ankete Gól sezóny v Niké lige? Pozrite si päticu nominovaných na našej stránke a vyhrajte ceny v hodnote až 100 eur.

HLASUJ A VYHRAJ

Viac sa dozviete v priloženej reportáži vyššie.
Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Niké liga

Dôležité udalosti