VIDEO: O priazeň fanúšikov sa uchádza aj slovenský reprezentant. Stane sa Gólom sezóny zakončenie Strelca?

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Vo futbalovej Niké lige padali krásne góly počas celého ročníka. Útočník Slovana Bratislava David Strelec má za sebou vydarenú sezónu, v ktorej získal s belasými majstrovský titul a napokon sa prebojoval na Euro do Nemecka, kde bude bojovať za Slovensko.

Na záver si môže pripísať ešte aj ocenenie v najvyššej slovenskej súťaži. O tom či sa tak stane, rozhodnete vy. David Strelec je štvrtým kandidátom na Gól sezóny v Niké lige.

Presný zásah, ktorým sa uchádza o priazeň fanúšikov prišiel v siedmom kole nadstavbovej časti v skupine o titul. Súboj medzi Slovanom a Dunajskou Stredou ponúkol všetko. Z výhry sa napokon tešil DAC, ale Strelcov gól spĺňal tie najvyššie kritériá.

Prečítajte si tiež:

V 73. minúte spomínaného duelu si naviedol loptu na hranicu pokutového územia, zasekol si brániaceho hráča a exportnou ľavačkou nedal brankárovi Dunajskej Stredy žiadnu šancu zasiahnuť.

Slovanu sa s výnimkou posledného kola proti Ružomberku, v závere ročníka nedarilo, ale tento gól si naozaj zaslúži uznanie. Možno si ho pozrel aj reprezentačný tréner Francesco Calzona a bude dúfať, že niečo podobné predvedie mladý útočník aj na Eure v Nemecku.

Krásne zakončenie Davida Strelca si môžete pozrieť vo videu v hornej časti článku.

Ešte ste nezahlasovali v ankete Gól sezóny v Niké lige? Pozrite si päticu nominovaných na našej stránke a vyhrajte ceny v hodnote až 100 eur.

HLASUJ A VYHRAJ

Voyo

Sledujte všetky zápasy Niké ligy na Voyo

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Niké liga

Dôležité udalosti