Ostatné

Všetko o prvých príkrmoch pre deti

vsetko-o-prvych-prikrmoch-pre-deti.jpg

V Teleráne ich pripravovali tri dámy, ktoré majú bohaté skúsenosti.

Možno sa vám to bude zdať netradičné, že tento článok čítate na našej stránke. Ale vieme, že nás čítajú aj mamičky. A preto sme sa rozhodli zverejniť video z Telerána, kde autorky knihy pripravovali príkrmy. Tie by sa mali, podľa odporúčaní, začať dávať kojencom medzi piatym a šiestym mesiacom.

Knižka o prvých príkrmoch je určená pre všetkých rodičov, ktorým záleží na strave svojich detičiek. Výživa dieťaťa je totiž základným stavebným prvkom pre správny psychický a fyzický vývoj a jeho zdravie na celý život. Jej cieľom je motivovať vás, informovať a poskytnúť prehľad o najnovších trendoch v stravovaní našich najmenších, inšpirovaných prírodou a našou históriou. Nájdete tu aj prehľadnú tabuľku s postupom zavádzania jednotlivých surovín.

Autorky knihy sa dlhodobo venujú projektom zdravého stravovania. Anetta Vaculíková je ambasádorkou Food Revolution Jamieho Olivera na Slovensku a spoluzakladateľkou vzdelávacích projektov Jem iné a Foodkut. Eva Blaho študovala zdravú výživu a fytoterapiu na populárnej univerzite komplementárnej medicíny ACNT v Austrálii, v rámci projektu Foodkut organizuje workshopy a kurzy zdravého varenia, okrem toho prednáša a píše odborné knihy.

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.