Tip na darček: Sony CyberShot DSC-TF1 Black

sony[2].jpg
Zdroj: PR

Inšpirujte sa!

Úsmev, prosím!

V tomto predvianočnom zhone? V blázinci okolo uzávierok, upratovania... zháňania darčekov? Presne tak! Úsmev, prosím! Nič vám totiž v týchto dňoch nepomôže viac ako radostný prístup. 

Zdroj: PR

Darček, ktorí ho vyčarí

Hneď je svet krajší! A vy tiež:-) Keď mi to mama vravievala, neverila som. Prečo by mali zdvihnuté kútiky pridávať na kráse a uberať na rokoch?! Musela som na to prísť sama. Naši mi na Vianoce priniesli od Ježiška foťák. Nebola som nadšená, keďže bol „mimo zoznamu". Dnes ho však odporúčam ako najlepší darček na svete

Zdroj: PR

Dnešné fotoaparáty sú už totiž pripravené aj na „menej skúsených" umelcov. Samé sa nastavia, prispôsobia tme, svetlu, pohybu. Môj SONY Cyber-shot™ robí nádherné detaily s rozlíšením až 24,3 megapixela, aj keď máme Štedrú večeru len pri sviečkach. (http://www.mall.sk/digitalne-kompakty/sony-cybershot-dsc-tf1) S tým vraj majú iné fotoaparáty problém. Vďaka špeciálnemu snímaču objektívu a procesoru kúzlim úsmevy bez zrnitého šumu a... Mamy majú pravdu:-) 

Zdroj: PR

Nie len úsmev, ale aj radostný smiech

Týmto Vianociam by som rada vdýchla aj trošku filmového čara. Stačí totiž len stlačiť ďalší gombík na fotoaparáte, aby som mala všetku radosť z rozbaľovania darčekov vo Full HD spolu so zvukom. Všetko uspokojujúco jednoduché. Tak už len úsmev, prosím:-)

Zdroj: PR

BRATISLAVA/PR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sviatky

Dôležité udalosti