Nestihli ste prvú predvolebnú debatu TV Markíza? Tu ju nájdete

Alpská lyžiarka Petra Vlhová v 1. kole obrovského slalomu v Kranjskej Gore.
Zdroj: TV Markíza

Moderovala ju Gabriela Kajtárová.

Slovensko čakajú v sobotu 29. februára 2020 parlamentné voľby, ktoré rozhodnú o ďalšom smerovaní krajiny v najbližších rokoch. Televízia Markíza pri tejto príležitosti odštartovala sériu piatich predvolebných diskusných relácií, v ktorých postupne dostanú priestor zástupcovia všetkých 25 kandidujúcich politických subjektov.

V tej prvej sa stretli zastupcovia strán 99 % - občiansky hlas, Hlas pravice, Slovenské hnutie obrody, Slovenská liga, Slovenská ľudová strana Andreja Hlinku a Práca slovenského národa.

Pozvanie do diskusie pod taktovkou moderátorky Gabriely Kajtárovej prijali Pavel Weiss (99%), Ondrej Matej (HP), Robert Švec (SHO),  Roman Ruhig (SL),  Jozef Sásik (SĽSAH) a Emil Vestenický (PSN).

Ak ste ju nestihli v priamom prenose, celý záznam nájdete v našom bezplatnom videoarchíve Markíza Plus TU!


„Do jednotlivých relácií sme ich pozývali podľa kľúča schváleného Radou pre vysielanie a retransmisiu, čiže od tých s najnižšími až po najvyššie volebné preferencie, tak ako nám to ukázali prieskumy dvoch renomovaných agentúr FOCUS a AKO. Zástupca každého kandidujúceho subjektu bude mať rovnaký čas diskutovať na najdôležitejšie témy, ako aj predstaviť svoj volebný program," povedal Henrich Krejča, riaditeľ Centra spravodajstva a publicistiky TV Markíza.

BRATISLAVA/TV Markíza

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.