Pavlína Matovičová: Ak sa manžel stane premiérom, mám iba jednu podmienku

Týka sa rodiny.

Počas volebnej noci neušla pozornosti novinárov doteraz nie veľmi známa manželka víťaza volieb Pavlína Matovičová. Podľa neoficiálnych výsledkov je jej manžel suverénnym adeptom na premiéra.

Reportérovi Viktorovi Serebryakovi sa priznala, že volebný úspech hnutia OĽaNO ju veľmi potešil, ale zároveň pred ním má aj rešpekt. Poďakovala ľuďom, že hlasmi prejavili opäť vieru v politiku a chcú mať lepšie Slovensko.

Napriek zlým predvolebným preferenciám na konci roka mu verila. Aj v tom, že ukáže, že "nie je šašo a dokáže potlačiť Slovensko k lepšiemu". Je presvedčená, že Matovič vnesie do politiky nejaké "novoty" a dá sa dokopy s ostatnými stranami, ale na to potrebuje aj pomoc od ľudí.

Ak sa Igor Matovič stane premiérom, zmení sa trošku aj život jeho manželky i dcér Rebeky a Kláry. Na nový život, ako povedala, nie je ešte celkom pripravená. Podľa jej slov sa však nedá v živote na všetko dopredu pripraviť.

Pani Matovičová na otázku, či dala svojmu mužovi nejaké podmienky s úsmevom poznamenala: "Poprosila som ho, aby raz do mesiaca mal víkend iba pre nás".


TRNAVA/TV Markíza, zg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.