Voľby očami tipérov: Odvážlivec parádne zužitkoval kedysi vysoký kurz na OĽaNO

1_PARA_tvnoviny.mp4
Zdroj: TASR

Nechýbala aj jedna zaujímavá livestávka.

Tohtoročné parlamentné voľby využilo viacero tipérov, ktorí si vďaka politike chceli privyrobiť nemalé peniaze.

Ako informuje Andrej Čilík zo spoločnosti Fortuna, jeden odvážlivec dokonale využil obrovský volebný triumf Igora Matoviča.

Tipér stavil tisíc eur na víťazstvo OĽaNO. Nakoľko sa tak stalo ešte 4. februára, počas kurzu 16, teraz má jeho radosť hodnotu 16-tisíc.

Filip Timár zo spoločnosti Tipsport dodal, že najviac ich klienti verili doteraz najsilnejšej strane Smer-SD. Na ich víťazstvo vo voľbách celkovo stavili 211-tisíc eur.

Poriadne horkú pilulku musel prehltnúť istý tipér, ktorý neváhal obetovať 10-tisíc na to, že Matovičovo hnutie sa vo voľbách neumiestni do tretieho miesta.

Naopak, priazeň k novému politickému lídrovi prejavil tipér zo spoločnosti Niké. „Ešte niekoľko týždňov pred voľbami veril, že OĽaNO získa viac ako 6,5 percenta. Na túto možnosť neváhal vložiť 15-tisíc eur. Pri kurze 1,4 tak zarobil 21-tisíc," hovorí hlavný bookmaker Niké Richard Slušný.

Volebný úspech strany Borisa Kollára, Sme rodina, potešil ďalšieho tipéra. Ten stavil 300 eur na to, že skončia do tretieho miesta. Pri kurze 25 mu to vynieslo až 7500 eur.

Šťastie sa usmialo aj na tipéra, ktorý sa odvážil na livestávku. V nej predvídal menej ako štyri percentá pre stranu Štefana Harabina Vlasť. Pri vklade 6500 eur tak zarobil 13 650 eur.

BRATISLAVA/rd

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Politika

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.