Tip na darček: Canon EOS 1100D + 18-55 DC III

Fotoaparát Canon
Zdroj: PR

Nebudete mať strach zobrať ho do lesa po stromček alebo na vianočný žúr.

Umenie pod stromček

Fotíme všetci. Ostošesť cvakáme okamihy našich dní. Zachytávame spomienky. Krásne, sviatočné aj smutné. „Namaľovať" si bežiaci život nikdy nebolo jednoduchšie, výsledok tak presvedčivý a čo je najlepšie - vôbec sa preto nemusíme stať Rembrandtom! Aby sme však svoje zážitky vykreslili čo najvernejšie, je dôležité vybrať si vhodný „štetec".

PR.

Aký digitálny fotoaparát si kúpiť?

Jedna z najčastejších otázok ľudí, ktorí si chcú dobre vybrať. Profesionál si fotoaparát vybrať vie. Preto radšej pár tipov pre začínajúcich a rodinných fotografov:

Peniaze sú až na prvom mieste. V prípade, že stojíte pred prvým rozhodnutím o kúpe digitálnej zrkadlovky, táto stará pravda platí dvojnásobne. Ak sa nemienite s fotoaparátom "hrať", nemá zmysel kupovať si drahú hračku prebitú funkciami, ktoré nikdy nevyužijete. Vyššia cena nie je ani zárukou, že foťák vydrží dlhšie. Najdôležitejšie preto je, aby plnil svoju úlohu. Nebudete mať strach zobrať ho do lesa po stromček alebo na vianočný žúr :-)

PR.

Vyspelý a cenovo dostupný

Prvé krôčiky do sveta digitálnych zrkadloviek hravo zvládnete s fotoaparátom Canon EOS 1100D. Ak sa teda zamýšľate začať serióznejšie venovať digitálnej fotografii a kategoricky vylučujete kompakty, je to po finančnej stránke dobrá voľba - priam vynikajúca. Za menej peňazí - dosť muziky. Čo sa týka funkcií - 12 Mpix rozlíšenie postačí na veľkoformátový plagát. Sprievodca funkciami na obrazovke poteší začiatočníkov. Samozrejmosťou je plne automatický režim, ak práve nemáte čas alebo chuť nastavovať parametre expozície sami.

A ak chcete dve muchy jednou ranou, na EOS 1100D je zaujímavé aj HD video s rýchlosťou snímania až 30 obrázkov za sekundu. Umelci, chyťte sa „štetcov"! Nech sú vaše spomienky farebnejšie a zreteľnejšie :-)

PR.

BRATISLAVA/PR

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sviatky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.