Tip na darček: Buďte originálny! Darujte darček, ktorý zarába

Tip na darček: Buďte originálny! Darujte darček, ktorý zarába
Tip na darček: Buďte originálny! Darujte darček, ktorý zarába Zdroj: Poštová banka

Je to rýchle, jednoduché a zadarmo.

Rozmýšľate, aký vianočný darček by bol pre vášho blízkeho najvhodnejší? Chcete mu darovať niečo originálne, netradičné, ale zároveň praktické? Ak sa rozhodujete medzi darovaním finančnej hotovosti alebo nefinančného darčeka, Poštová banka má pre vás riešenie!

Založte svojmu blízkemu termínovaný vklad v Poštovej banke. Je to rýchle, jednoduché a zadarmo. Neplatíte ani za vedenie účtu. Navyše, peniaze sa vám budú úročiť aktuálne najvýhodnejšou úrokovou sadzbou na trhu 3 % ročne.

Zdroj: Poštová banka

Porovnanie úrokových sadzieb na termínovaných vkladoch v piatich bankách s najväčším objemom vkladov klientov:

Úroková sadzba pri viazanosti

Poštová banka

Slovenská sporiteľňa

VUB

Tatra banka

ČSOB

12 mesiacov*

1,60 %

0,40 %

0,60 %

0,60 %

0,70 %

18 mesiacov*

1,70 %

0,50 %

0,70 %

neposkytuje

neposkytuje

24 mesiacov*

2,00 %

0,60 %

0,80 %

0,80 %

0,80 %

36 mesiacov*

2,20 %

0,70 %

0,90 %

1,00 %

1,00 %

48 mesiacov*

3,00 %

neposkytuje

1,10 %

neposkytuje

neposkytuje

*Ročná úroková sadzba pre termínovaný vklad v eurách pre občanov vo výške 3 000 eur, bez vlastníctva bežného účtu podľa internetových stránok bánk k 22. 11. 2013.

Z tohto prehľadu vyplýva, že najvýhodnejšie úrokové sadzby termínovaných vkladov ponúka jednoznačne Poštová banka. S termínovaným vkladom máte výhodný úrok garantovaný počas celej doby viazanosti. Zároveň je váš vklad chránený zákonom o ochrane vkladov, preto budete mať svoje financie v bezpečí po celý čas. Nechajte peniaze pre vášho blízkeho zarábať.

Pokiaľ chcete svojmu blízkemu darovať vklad, ktorý nie je časovo viazaný, s Poštovou bankou je to hračka. Revolučný produkt Neviazaný termínovaný vklad, ktorý bol už 4 roky po sebe ocenený prvým miestom v súťaži Zlatá minca, je bez viazanosti a výpovednej lehoty.

Pri jeho zriadení dávate svojmu blízkemu možnosť dodatočne vložiť ľubovoľnú sumu, prípadne vklad kedykoľvek vybrať. Jeho zriadenie je bezplatné. Zadarmo je aj vedenie a zrušenie. Peniaze na Neviazanom termínovanom vklade sa úročia jednou z najatraktívnejších úrokových sadzieb 1,5 % ročne.

Navštívite vašu poštu alebo pobočku Poštovej banky a požiadajte o zriadenie termínovaného alebo neviazaného termínovaného vkladu. Ak ste rodič neplnoletého dieťaťa, zriadenie je možné aj bez jeho prítomnosti. V prípade plnoletej osoby je potrebné, aby sa založenia vkladu zúčastnila osobne.

Podrobné informácie o ponuke a podmienkach získania termínovaného vkladu alebo neviazaného termínovaného vkladu s najlepšou úrokovou sadzbou sa dozviete na vašej pošte či pobočke Poštovej banky.

Viac sa dozviete aj na www.postovabanka.sk alebo na infolinke 0850 111 666.

PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Sviatky

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.