Eurovoľby sú už cez víkend: Priebeh budeme mapovať v našom spravodajstve

janikova_tvnoviny.mp4
Zdroj: TV Markíza

Spravodajský tím chystá na nedeľu večer špeciálnu reláciu.

Už o pár dní rozhodneme o tom, kto nás bude reprezentovať a najmä hájiť naše záujmy v Európskom parlamente. Posledné voľby sme ale viac-menej ignorovali, Slovensko sa predstavilo najnižšou účasťou.

Prečítajte si tiež:

Voľby do Európskeho parlamentu sa konajú v sobotu, 25.mája a ich priebeh bude mapovať naša spravodajská redakcia. Rozprávali sme sa so šéfredaktorom spravodajstva Tiborom Mattyašovským, ktorý nám prezradil, že prípravy sú už v plnom prúde. "My sa na eurovoľby samozrejme pripravujeme dôkladne, ako na každé iné voľby. Budeme mať redaktorov v teréne, ktorí budú mapovať situáciu. Gabika Kajtárová pocestuje v sobotu priamo do Bruselu, odkiaľ nám bude naživo sprostredkovávať aktuálne informácie."

Spravodajský tím chystá na nedeľu večer aj špeciálnu reláciu. Tibor Mattyašovský prezradil, kto ju bude moderovať a akých hostí v štúdiu uvidíme.


Nezabudnite počas víkendu sledovať všetky naše spravodajské relácie a všetky potrebné informácie nájdete aj na našom spravodajskom portáli tvnoviny.sk v sekcii Eurovoľby

BRATISLAVA/markiza.sk, lch

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Eurovoľby

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.