Štefan Hamran zvažuje vstup do politiky. Ponuky dostal od viacerých strán (Cirkus Politikus)

Video televízie Markíza sa automaticky prehrá po krátkej reklame.

Hosťom pätnástej epizódy videopodcastu Cirkus Politikus bol bývalý policajný prezident Štefan Hamran. S moderátorom Adelom Ghannamom sa rozprávali nielen o aktuálnej politickej situácii, ale aj o téme migrácie či o tom, čo s ním bude teraz.

V rozhovore s bývalým policajným prezidentom Štefanom Hamranom sme sa pýtali aj na jeho budúce plány.

„Mám nejaké ponuky. Kde bude treba, tam pomôžem, ale zatiaľ som sa definitívne nerozhodol. Predpokladám, že tak spravím v priebehu tohto roka,“ priznal Hamran.

Vstup do politiky najskôr vylučoval, pretože nemal pocit, žeby ho napĺňala. „Keď ma budú ťahať do toho moji "fanúšikovia" ako pán Eštok, tak zrejme, nebudem mať na výber a budem musieť vstúpiť do politiky, a vyjadrovať sa k tým veciam verejným aj k ich správe,“ podotkol. 

Stranícky by mal blízko k viacerým demokratickým stranám. Ponuky získal od viacerých politických subjektov. 

„Určite to bude nejaká demokratická strana, ktorá sa nevyhráža policajtom, sudcom, prokurátorom. Určite nie strana, ktorá sa snaží obmedziť práva novinárov a vôbec nie likvidovať tu nejakú nezávislú žurnalistiku na Slovensku. To je pre mňa červená čiara,“ dodal na záver. 

Aj o tejto téme sme sa v relácii Cirkus Politikus rozprávali s bývalým policajným prezidentom Štefanom Hamranom. Viac vo videu nižšie:

Čo si Štefan Hamran myslí o aktuálnej politickej situácii, sa dozviete v pätnástej epizóde videopodcastu Cirkus Politikus.

Relácia Cirkus Politikus je dostupná vo všetkých obľúbených podcastových aplikáciách, ako je Spotify, Apple Podcasts či Google Podcasts. Nájdete ju aj na youtubovom kanáli Televízie Markíza a jednotlivé epizódy budú mať aj textovú podobu na spravodajskom webe TVNOVINY.sk. 

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Na telo vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Cirkus Politikus

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.