Ozvala sa nám obeť ďalšieho muža. Mal vzťah s 13-ročnou?

Nadačný deň v zmrzlinárni. Takto brigádovali známe tváre.mp4

Na náš profil 11-ročnej zase písal z profilu MAMSAFAJN.

Ozve sa mi dievča a chce sa stretnúť. Hovorí, že je obeťou muža, o ktorom sme nakrútili reportáž. Porozpráva nám svoj príbeh. "My sme sa zoznámili cez po.. .sk. Ja som tam bola možno od svojich 11, 12-tich rokov. Sa mi ozval chlapík. Sme si písali. Vtedy som mala 13 rokov. Pýtal sa ma či som sama, potom, že kde bývam, či študujem, či som ešte panna a či sa mi páčia nejakí chalani," hovorí nám dievča.

Vraví, že sa začali stretávať. Opisuje nám aj intímne situácie, ktoré sa mali stať uňho v byte. "Prišiel po mňa autom s tým, že ma zobral k nemu domov. Tam ma začal obchytkávať dole, aj prsia. Mali sme prvý sex. Už keď bolo potom, tak mi dal peniaze," šokuje dievča.

Tvrdí, že ide o muža, ktorý zareagoval na náš profil 11-ročnej Mie. Čo napadlo jeho skutočnej obeti po tom, ako videla našu reportáž? "Keď som ho tam spoznala, bola som v šoku. Bola som nahnevaná, že v tom pokračuje," povedalo dievča.

Po tom, čo sme odovzdali polícii našu komunikáciu, bola u tohto muža domová prehliadka. Po pár hodinách výsluchu ho pustili. Dali sme mu priestor na vyjadrenie. Všetko poprel.

Po tom, ako nás kontaktovala jeho obeť, sme ho opäť vyhľadali. Ako to dopadlo? Sledujte reportáž:

Všetky série reportáží nájdete v našom videoarchíve. Sledujte ich TU! 

 

BRATISLAVA/ Kristína Kövešová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.