Našli sme ďalších ľudí, ktorí sú zapletení do nelegálnych psích zápasov

psie zapasy senec1_markiza_sk_bez_loga.mp4

Jedného z nich sme konfrontovali a takto to dopadlo.

Podľa viacerých svedkov je Jano z Trnavy organizátorov nelegálnych psích zápasov, ktoré organizuje už od 90. rokov. Ozvala sa nám žena, ktorá nám opísala, čo vraj videla pred niekoľkými rokmi na jednom z neho pozemkov.

"Nákupný vozík, v tom pitbull, na ňom paleta. Vedľa ďalší vozík, v ňom pitbull, na ňom paleta. Samozrejme mali otvorené rany. Po ľavej strane bola z kobercov spravená aréna, normálne psia aréna, kde sa určite zabíjali. Bola tam krv," tvrdí a hovorí aj o vyhrážkach.

"Všetci sa boja, nikto nechce proti nemu svedčiť, nikto nechce nič povedať. Tak väčšinou máme rodiny, tak každý sa bojí, viete, čoho je schopný. Že vraj má dobré kontakty na nejakých vyšších miestach, tak mu to vždy prejde," dodáva.

Keď vraj informovala kompetentných, na druhý deň nič nenašli. Psy zmizli a dôkazy boli za pár hodín zlikvidované.

Len pred niekoľkými týždňami sme na farme v Dolných Orešanoch našli do 90 psov. Žili v chladničkách, búdach a boli dobre ukryté za paletami. Keď sme sa Jana z Trnavy pýtali na čo ich má, začal po nás strieľať.

Ukážeme vám, čo sa dialo po streľbe. Do niekoľkých minút prišlo na farmu auto s dvoma mužmi. Tí mali podľa svedkov odvážať psov z farmy. Pátrali sme, kam ich mohli odviezť a potom sme ich konfrontovali. Pozrite si, ako to dopadlo:BRATISLAVA/ Kristína Kövešová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.