Zistili sme, kto sú zlodeji z Nitry a šli sme k nim domov

nehoda vlak nakladiak 2.jpg

Podľa našich informácií v nákupnom centre kradnú tri skupiny zlodejov.

Už niekoľko týždňov upozorňujeme na skupiny zlodejov, ktoré už roky pôsobia v Nitre. Kradnú najmä v nákupných centrách. Podľa našich informácií ide o dobre organizovaný biznis. Na krádeže využívajú aj malé deti. Tie tovar nielen kradnú, ale aj predávajú.

Ľudia z nich majú strach. Ak im chcú v krádeži zabrániť alebo zavolať políciu, vyhrážajú sa im alebo ich napadnú. Zistili sme ich identitu a šli sme rovno k nim domov. Namiesto odpovedí na naše otázky nás napadli.

Podľa našich informácií v nákupnom centre kradnú tri skupiny zlodejov. Prvá býva neďaleko Trnavy vo Vinodole. "Ja by som to nazvala rodinnou firmou. Sú to bratia a chodia aj so svojimi deťmi kradnúť," povedala svedkyňa.

Keďže ide o rodinný biznis, ako prvé sme hľadali ich matku. Jej osem detí vraj boli už odmala naučené kradnúť. Jednou z jej dcér je aj už dobre známa žena, ktorú sme neraz videli s dieťaťom a partnerom v nákupnom centre. Zaútočila aj na nás.

"Sandra je už dobre zohratá so svojím mužom. Už používa na to aj deti. Ten malý Robko je už hotový profesionál," hovorí náš zdroj.

Po odvysielaní reportáží sa nám ozvali ďalší ľudia, ktorí nám opisujú, čo si s nimi prežili. Sledujte ďalšiu reportáž:

NITRA/ Kristína Kövešová

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Krimi

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.