Naša redaktorka šla na rande s podvodníkom a odhalila jeho klamstvá

Pozrite si jeho reakciu.

Štyridsaťštyriročný Vladimír B. z Bratislavy sa už dlhé roky predstavuje ako úspešný právnik a veľkopodnikateľ pôsobiaci v Rakúsku. Niekedy používa aj iné priezvisko. Nám sa predstavil ako Vladimír Chrenko. Nás zdroj tvrdí, že sa zjavil na scéne v roku 1998 a je to typický svadobný podvodník.

Po odvysielaní prvých reportáží sa nám ozvala jedna z jeho obetí. Vraj jej hovoril to isté, čo bolo aj v našej reportáži.

Niekedy vystupuje aj ako majiteľ našej televízie Markíza. Po našom "rande" sme ho konfrontovali. Sledujte jeho reakciu:

Viacerí svedkovia tvrdia, že ľudí okráda už 20 rokov. Tvári sa ako synovec arcibiskupa alebo sa vydáva za bohatého právnika a majiteľa televízie. Najčastejšie hľadá ľudí, ktorí sú v ťažkej životnej situácii. Okradnúť mal aj ženu s postihnutým synčekom. Tento prípad je už na súde, kam sme sa šli pozrieť. Zatiaľ čo jeho obhajkyňa žiadala o pojednávanie v neprítomnosti jej klienta, on čakal vonku.

Vladimíra B. dobre pozná polícia, prokuratúra aj súdy. Navštevuje ich pravidelne. Okrem toho sú voči nemu vedené aj ďalšie súdne konania. Okradnúť mal desiatky ľudí po celom Slovensku, dokonca aj vlastnú rodinu. Sledujte ďalšiu reportáž:
BRATISLAVA/ Kristína Kövešová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti