Podvodník Vlado roky okráda a klame ľudí. Kedy skončí za mrežami?

Martin Ševela.

Prečo je tento muž stále na slobode?

Vladimír B. - muž, ktorý sa podľa viacerých tvrdení podvodmi živí už roky. Podľa našich informácií nemal problém okradnúť aj vlastnú rodinu. Aj tí vraj naleteli jeho vymyslenej historke. Opisujú nám, ako sa tváril, že je právnik. Každé ráno vstal a išiel do práce, ktorú ale nemal. 

Jeho vymyslenému príbeh nenaleteli len jeho najbližší, ale aj ďalšia žena, ktorá hovorila o tom, že ju mal obrať o celoživotné úspory.

"Mal pre mňa vybaviť nejaký mestský byt. Dostal odo mňa 70-tisíc eur. Po roku a pol som zistila, že je to podvodník. Som si dala jeho meno do vyhľadávača a tam mi vyhodilo nejaké články. Ja som mu zavolala, že kde sú moje peniaze a že ich chcem späť," opisuje žena.

Vyzerá to tak, že Vladimír B. sa v zákonoch dobre vyzná a zatiaľ čo táto žena nedala v tom čase trestné oznámenie, on áno a paradoxne práve ona skončila vo väzení. "Kvôli sms, že som mu napísala, že ako ho zabijem. Bola som tam štyri mesiace. Mne to zmenilo život. O prácu prídete... to nepochopíte," hovorí nám žena s plačom.

Do redakcie sa nám ozývali aj ďalší ľudia, ktorí hovorili, že ich mal tento muž okradnúť. Prečo je tento muž ešte na slobode, keď roky klame a okráda ľudí?BRATISLAVA/ Kristína Kövešová

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Krimi

Dôležité udalosti