Šimon Nemec prezradil, proti ktorému útočníkovi z extraligy sa mu hrá najťažšie

nemec-4.jpg

Potvrdil, že sa už objavili nejaké ponuky z iných klubov, no tie momentálne nerieši a ešte minimálne rok ho uvidíme v drese Nitry na slovenských klziskách.

V jubilejnom 20. diele našej relácie 10 minút o športe s Mirom Heldom bol hosťom talentovaný hokejový obranca Šimon Nemec, ktorému odborníci predpovedajú veľkú budúcnosť. Za všetko hovorí fakt, že sa v drese HK Nitra stal najmladším obrancom, ktorý si zahral našu najvyššiu súťaž.

Šimon bol aj oporou slovenskej reprezentácie na nedávnych MS v Rige a momentálne sa už pripravuje na novú sezónu. Prebrali sme s ním jeho hokejové začiatky, keď sa vo veľmi mladom veku odsťahoval od rodičov, aby si splnil svoj sen. 

Jednou z tém rozhovoru bola aj finálová séria play off NHL, ktorá zaručuje, že na Slovensku opäť uvidíme Stanley cup ( v prípade, ak to dovolí pandemická situácia - pozn. red.). Neobišli sme ani Šimonovu hokejovú budúcnosť. Potvrdil, že sa už objavili nejaké ponuky z iných klubov, no tie momentálne nerieši a ešte minimálne rok ho uvidíme v drese Nitry na slovenských klziskách. Šimon nám prezradil, že v extralige sa mu najťažšie hrá proti nevyspytateľnému útočníkovi Marcelovi Haščákovi.

Veľkým míľnikom v jeho kariére bude budúcoročný draft NHL. Očakáva sa, že kluby si ho vyberú už v prvom kole, a je dosť možné, že sa dostane až do TOP 10.

Celý rozhovor si môžete pozrieť v priloženom videu.

 

BRATISLAVA/tvnoviny.sk

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme 10 min. o športe

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.