Princ Louis bol hviezdou osláv. Tento detail si však všimol len málokto

TV Markíza prinesie naživo inauguráciu prezidentky Zuzany Čaputovej
Zdroj: Profimedia.sk

Slávnosť Trooping The Coulour bola prvou oficiálnou udalosťou, na ktorej vôbec prvýkrát pred verejnosťou vystúpil aj princ Louis.

V sobotu 8. júna kráľovná Alžbeta II. oslávila spolu s ostatnými členmi kráľovskej rodiny svoje deväťdesiate tretie narodeniny. Slávnosť Trooping the Colour bola zároveň prvou oficiálnou udalosťou, na ktorej vôbec prvýkrát pred verejnosťou vystúpil aj princ Louis, ktorý v apríli oslávil jeden rok.

Najmladší synček princa Williama a vojvodkyne Kate svojou roztomilosťou okamžite strhol pozornosť na seba. Tí pozornejší si však všimli aj jeden zaujímavý detail, píše magazín Harper´s Bazaar. Rozkošný princ mal totiž na sebe oblečené rovnaké šaty ako jeho strýko, princ Harry, ešte v roku 1986.

Zdroj: Instagram/cambridgeroyal

Náhodou zrejme nebude ani žltá farba šiat od Alexandra McQueena, ktoré na túto udalosť zvolila Kate. Rovnakú farbu šit mala v roku 1986 na sebe aj princezná Anne. Nejde pritom o prvý raz, kedy si členovia britskej kráľovskej rodiny obliekli podobné oblečenie ako už v minulosti. Princ George býva napríklad často oblečený rovnako ako jeho otec princ William v detských časoch.

Zdroj: Instagram/royaldailynews

LONDÝN/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Princ louis

Dôležité udalosti