Hollywoodska hviezda spôsobila vo Varoch rozruch. Takéto správanie nečakal nikto

Julianne Moore na MFF KV
Zdroj: Profimedia.sk

Americká herečka si počas otváracieho ceremoniálu prevzala z rúk riaditeľa festivalu Jiřího Bartošku Krištáľový glóbus za mimoriadny umelecký prínos svetovej kinematografie.

V piatok 28. júna odštartoval slávnostným otváracím ceremoniálom v poradí 54. ročník Medzinárodného filmového festivalu v Karlových Varoch. Hlavnou hviezdou večera bola krásna americká herečka Julianne Moore (58), ktorá do kúpeľného mesta pricestovala s manželom, režisérom Bartom Freundlichom (49) a dcérou Liv už vo štvrtok.

Na hollywoodsku herečku čakalo pred hotelom Thermal aj napriek horúcemu počasiu množstvo fanúšikov. A oplatilo sa. Kto čakal, že hviezda svetového rangu pozdraví fanúšikov letmým zamávaním rukou a pôjde si užívať blesky fotoaparátov, mýlil sa.

Julianne vystúpila z auta s úsmevom na tvári. S ľudmi, ktorí pred hotelom čakali celé hodiny, sa zvítala osobne. Jedna z prvých fanúšičiek ju dokonca objala a vybozkávala a herečke to vôbec neprekážalo. Následne sa spolu s manželom Bartom prešla po červenom koberci.

Hviezda filmu Still Alice, za ktorý získala Oscara, Zlatý glóbus aj ocenenie BAFTA si počas otváracieho ceremoniálu prevzala z rúk riaditeľa festivalu Jiřího Bartošku Krištáľový glóbus za mimoriadny umelecký prínos svetovej kinematografie.

FOTKY JULIANNE MOORE NÁJDETE V GALÉRII.

KARLOVE VARY/dg

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti