Fanúšikovia Meghan a Harryho smútia: Prišlo veľké sklamanie

kabul_tvnoviny.mp4
Zdroj: Profimedia.sk

Opäť urobili krok, ktorý nikto nečakal.

Prvorodeného syna princa Harryho a vojvodkyne Meghan, Archieho Harrisona Mountbatten-Windsora, čaká veľký deň. Už túto sobotu, 6. júla 2019, ho pokrstia v Kaplnke svätého Juraja na zámku Windsor, kde si jeho rodičia povedali v máji 2018 a v roku 1984 tam pokrstili jeho otca, vojvodu zo Sussexu.

Ceremoniál bude súkromný bez prítomnosti médií a novinárov a zúčastní sa ho približne 25 priateľov a rodinných príslušníkov. Kráľovná Alžbeta II. pre kráľovské povinnosti, ktoré nemôže odložiť, bude medzi nimi chýbať.

Buckinghamský palác vydá oficiálne snímky až po krste. Fanúšikovia sú sklamaní, že neuvidia Archieho a rodinu na spontánnych záberoch plných emócií, ale opäť len na strojených fotkách.

Kate a William sa pri krste detí neskrývali a o ich radosť sa podelili aj so širokou verejnosťou. Fanúšikovia si mysleli, že to bude rovnako aj v prípade Meghan a Harryho, to sa však mýlili.

Meghan a Harry si v sobotu nenechali ujsť bejzbalový zápas medzi Boston Red Sox a New York Yankees v Londýne. Vojvodkyňa vyzerá oddýchnutejšie ako na oslavách narodenín kráľovnej Alžbety II. Od hráčov dostali aj milé darčeky.

FOTKY NÁJDETE V GALÉRII.

LONDÝN/markiza.sk, zv

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Kráľovská rodina

Dôležité udalosti