Legendárny Sting koncertoval v Bratislave. Zisťovali sme, aké mal požiadavky

Pred koncertom sme stihli vyspovedať aj skupinu, ktorá mu robila predskokana.

Legendárny Sting vydal počas kariéry desiatky albumov a piesne z toho najnovšieho prišiel v nedeľu zahrať aj do Bratislavy. Išlo už o jeho siedmu návštevu. Naposledy tu bol presne pred rokom, kedy na bratislavskom hrade vystupoval s jamajskou hviezdou Shaggym.

Tohtoročné turné sa od toho minulého líši najmä hudobným štýlom. Priestoru zimného štadióna dominovali Stingove najväčšie hity v novom šate, ktoré vydal na albume s názvom My songs.

Aj napriek tomu, že britský spevák má už 67 rokov, medzi jeho fanúšikmi sa našli ľudia všetkých vekových kategórii.

Zdroj: TASR

Možno by sa zdalo, že hviezda s takýmto veľkým menom, má špeciálne požiadavky a hviezdne maniere. Opak je však pravdou.

„Je veľmi pokorný a skromný, tým pádom aj tie jeho požiadavky sú veľmi štandardné. Jediná zaujímavosť je, že prišiel s vlastným šéfkuchárom, ktorý preňho varí vegetariánske jedlá a veľa čaju," prezradila Jana Mudríková z agentúry Vivien, ktorá koncert organizovala.

Na koncerte odohral cez 20 piesní, počas ktorých diváci nešetrili potleskom, tancom ani spevom. Po obrovskom aplauze venoval fanúšikom aj tri prídavky. Najbližšie sa presunie do Budapešti, odkiaľ bude putovať do ďalších európskych a amerických miest. Šnúru koncertov ukončí až 2. novembra v poľskom Krakove.

BRATISLAVA/mal

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti