Obrovská zmena vo vzťahu Brada a Angeliny: Krok, ktorý od herečky nikto nečakal

profimedia-0458484412.jpg
Zdroj: Profimedia.sk

Vyzerá to tak, že ich vzťahu po všetkých peripetiách svitá na dobré časy.

Angelina Jolie a Brad Pitt boli kedysi jedným z najkrajších manželských párov Hollywoodu. Nakoniec sa však všetko skončilo inak. Dvojica šla takmer pred troma rokmi od seba, rozvodový proces napriek tomu ešte stále nie je ukončený.

V apríli tohto roku súd zmenil ich status z "odlúčených manželov" na "slobodných", čo znamená, že každý z nich si môže nájsť nového partnera a znovu sa zosobášiť bez toho, aby boli obvinení z bigamie.

Minulý mesiac sa proces skomplikoval, za čo mohla samotná Angelina. Tá vraj nepodpísala rozvodové papiere. Keďže bol z toho Brad údajne unavený a znechutený, rozhodol sa dať bývalej manželke ultimátum - buď papiere podpíše, alebo bude musieť znášať finančné sankcie. Sudca ešte v apríli predĺžil rozvodový proces až do 31. decembra tohto roku.

Vyzerá to tak, že ich vzťahu po všetkých peripetiách svitá na dobré časy. Americká herečka sa totiž rozhodla, že nebude robiť problémy ohľadom starostlivosti o ich šesť detí a zverí ich do Bradovej opatery. Herec tak strávi najviac času s deťmi, odkedy sa začal ich búrlivý rozvod, píše The Sun.

Za všetko môže pracovná vyťaženosť Angeliny. „Angelina plánuje väčšinu leta nakrúcať film Those Who Wish Me Dead, a tak sa ozvala Bradovi a dala mu možnosť postarať sa o deti,“ tvrdí zdroj. Ide tak o obrovský krok v ich vzťahu a takisto pre ich deti, ktoré sa s Bradom doteraz mohli stretávať len vo vymedzenom čase.

Zatiaľ čo Angelina vo veľkom nakrúca, Bradov najnovší film Once Upon a Time in Hollywood (Vtedy v Hollywoode) od režiséra Quentina Tarantina bude už o mesiac v kinách. V snímke si okrem Brada Pitta zahrá aj Leonardo DiCaprio či Margot Robbie.


LOS ANGELES/markiza.sk, dg

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Práve sa číta

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

K téme Brad Pitt

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.