Šoubiz

TOP 8: Najväčšie plastikové katastrofy!

plastiky.jpg

Takto to dopadne, keď ste závislí od plastík.

Dnes už nie je na vylepšovacích zákrokoch nič zvláštne. O mnohých ľuďom ani neviete, že majú prerobený nos alebo zväčšené prsia. Niektorí si tak vyriešia problém a spokojne si nažívajú ďalej. Iní by sa ale najradšej prerobili celí a nepoznajú mieru. Potom dopadnú takto.

1. Mayra Hill alebo známa ako Beshine

Je nemecká glamour modelka a pornohviezda, ktorá má skutočne najväčšie prsia na svete. Tridsaťročná blondína mala kedysi jednotky a postupne sa prepracovala k veľkosti, ktorá sa vymyká všetkým svetovým tabuľkám. Len jeden jej prsník váži deväť kíl. O tom, ako sa jej musí s týmto bremenom ťažko žiť, nemusíme ani písať. 


2. Kristina Rei

Dvadsaťtriročná Ruska chcela kedysi vyzerať ako Jessica Rabbit. Do pier si nechala nakoniec napichať viac ako 100 injekcií. Zašla však do väčších extrémov. Pozrite sa, ako sa z krásnej ženy stala príšera.

 

 

3. Valeria Lukyanova

Samozrejme, v tomto rebríčku nesmie chýbať len 22-ročná Ukrajinka Valeria, ktorá sa preslávila po celom svete svojou premenou na živú Barbie. Šokovala aj svojimi vyjadreniami o tom, ako žije len zo vzduchu a vesmírnej energie, pretože ona pochádza z inej planéty.

 

 

4. Modelka závislá od plastík

Hang Mioku (50) sa kedysi živila modelingom. Stala sa závislou od plastických zákrokov. Keď jej lekári odmietli spraviť ďalší, vzala to do vlastných rúk. Vpichla si do tváre kuchynský olej a stalo sa z nej toto.

 

5. Mačacia žena

Ďalším odstrašujúcim prípadom závislosti od plastík je Jocelyn Wildenstein, ktorú prezývajú aj mačacia žena. Na plastiky sa dala potom, ako svojho bohatého manžela prichytila s mladšou v posteli. Prepracovala sa až k tejto tvári.

Zdroj: Profimedia.sk
 

6. Z lídra kapely preplastikovaná žena

Pete Burns (53) sa preslávil ako líder kapely Dead or Alive. Neskôr sa o ňom písalo už len v súvislosti s plastickými zákrokmi. Lícne implantáty, napichané pery a niekoľkrát upravený nos. Pete už vôbec nevyzerá tak ako kedysi. V roku 2007 mu dokonca praskli pery a liečil sa 18 mesiacov.

Zdroj: Profimedia.sk
 

7. Amanda Lepore

Modelka, speváčka a burlesque umelkyňa Amanda Lepore bola kedysi mužom. Zmenu pohlavia podstúpila v 17-tich rokoch. Podstúpila zväčšenie poprsia, tekutý silikón si nechala vpichnúť do čela, zadku, bokov a pier. Nechala si tiež zlomiť niektoré rebrá, aby vyzerala viac ako žena. 

Zdroj: Profimedia.sk

8. Justin Jedlica

Američan so slovenskými koreňmi Justin Jedlička má za sebou 90 rôznych operácií za viac ako 100-tisíc dolárov. Chce sa totiž podobať na bábiku Kena. Silikóny má aj v bicepsoch a tricepsoch.


USA/ nt

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

Dôležité udalosti