Kate sa vraj dala vylepšiť. Dôkazom má byť porovnávajúca koláž fotiek

"Superdieťa" z Litvy.
Zdroj: Profimedia.sk

Klebety sa začali šíriť rýchlosťou blesku, vyjadril sa už aj palác.

O vojvodkyni z Cambridge sa tento týždeň začali šíriť klebety, že obľubuje kozmetické vylepšenia. Doktor Munir Somji z anglickej kliniky MesiSpa vypustil v stredu do sveta správu, že Kate chodí na takzvaný baby botox.

Ako dôkaz zverejnil na Instagrame koláž, na ktorej porovnáva dva odlišné detailné zábery matky troch detí. Kým na prvej má na čele viditeľné vrásky, na tej druhej je jej pokožka dokonale vyhladená. Doktor k príspevku napísal, že „naša Kate miluje baby botox."

Zrejme očakával, že tento príspevok bude mať mimoriadnu odozvu. Ku klebete sa dokonca okamžite vyjadril aj palác, ktorý ju poprel. Doktor príspevok medzičasom radšej vymazal, no koláž sa už stihla zdieľať na internete a ľudia vášnivo diskutujú, kto má pravdu.

Pri baby botoxe alebo inak povedané mezobotoxe, sa do požadovanej oblasti aplikuje nižšia dávka botulotoxínu, čo zabezpečí mladistvý vzhľad a zároveň to zachová aj mimiku v tvári. Táto metóda je mimoriadne populárna v zahraničí a obľubujú ju najmä herečky, ktoré nechcú mať vrásky, no zároveň musia pri hraní dokázať stvárniť emócie.

Čo si myslíte, kto má pravdu? Palác alebo doktor Munir? Hlasujte v ankete.

USA/ markiza.sk
Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

TOP ČLÁNKY

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

K téme Kate Middleton

Dôležité udalosti