Úspešná topmodelka mieri do Tváre. Wau, tieto fotky musíte vidieť!

fero hont verzia 2 komplet.mp4
Zdroj: Instagram/sashagachul

Spomedzi súťažiacich je táto kráska jedinečným zjavom.

Vysoká, energická blondína so zelenými očami, topmodelka, rebelka, živel - aj takto by sa dala opísať slovenská topmodelka Alexandra Gachulincová.

Saša začala s modelingom už ako 14-ročná a za sebou má množstvo úspechov, počínajúc víťazstvom v prestížnej modelingovej súťaži Elite Model Look v roku 2005. To odštartovalo jej kariéru.

Objavila sa v najprestížnejších módnych časopisoch Vogue, Elle, Vanity Fair, Harper´s Bazzar, Marie Claire, Feminity, Grazia, Cosmopolitan, a mnohé ďalšie.

Na svojom konte má neoceniteľné skúsenosti z prehliadok pre návrhárske špičky medzi, ktoré patrí Prada, Vivienne Westwood, John Galliano, Giorgio Armani, Marni, Burberry, Paul Smith, Chloe, Isabel Marant a desiatky dalších.

Napriek  náročnej práci modelky stihla vyštudovať manažment na vysokej škole a ak by ste od nej čakali hviezdne maniere, čakali by ste márne. Saša je baba do nepohody a vždy za každú srandu.

Ak ju zatiaľ nepoznáte, máte možnosť ju čoskoro vidieť aj počuť v šou Tvoja tvár znie povedome. Tu bude účinkovať ako jediná neherečka a nespeváčka v šou, čo bude nielen pre ňu, ale aj pre divákov nesmierne zaujímavé.

"Je to niečo úplne iné, ako to, čomu sa profesne venujem. Očakávam, že sa zdokonalím v spievaní a naučím sa tancovať, spoznám nových zaujímavých ľudí a celkovo to bude veľké dobrodružstvo. Obrovskou výzvou, ktorú vnímam s veľkým rešpektom, je pre mňa aj účinkovanie na pódiu," vyjadrila sa Saša k účinkovaniu v šou.

Sašine sexi fotky nájdete v galérii TU.

Zdroj: Instagram/sashagachul

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alexandra Gachulincová

Dôležité udalosti