Veľké prekvapenie v šou Tvoja tvár: Toto je jej nový moderátor

17_tomaga_tvnoviny.mp4
Zdroj: TV Markíza

V piatej sérii čaká divákov viacero prekvapení.

Šou Tvoja tvár znie povedome sa približuje k štartu a okrem mien účastníkov je už známe aj meno moderátora. Po Pycovi, ktorý moderoval štyri predchádzajúce série, sa tejto úlohy zhostí iná známa tvár. Človek, ktorý má bohaté skúsenosti s moderovaním, ale dokonca aj s účinkovaním v tejto šou - Martin Nikodým.

Martin sa ponuke veľmi potešil a s radosťou prijal. Veď po drine, ktorú absolvoval vo štvrtej sérii ako účinkujúci, si to teraz bude môcť vychutnať bez náročných prevlekov či speváckych a tanečných skúšok. Aj na to však moderátor dodnes rád spomína.

"Pamätám sa na úžasnú atmosféru, ktorú som zažil ako účinkujúci v tejto šou a potešil som sa, že by som mohol opäť zažiť tú energiu, ktorou je program doslova nabitý. Vzal som si pár dní na rozhodnutie, ale myslím, že uplynulo sotva 24 hodín, keď som volal režisérovi, že som nenašiel žiadny dôvod, pre ktorý by som mal ponuku odmietnuť," spomína s nadšením.

Bude moderátor na strane porotcov, alebo sa so svojimi skúsenosťami prikloní k súťažiacim? "V pozícií moderátora som na strane účinkujúcich, navyše so skúsenosťou účinkujúceho. Budem tam na to, aby som ich podporil a podržal," hovorí Martin.

A ako sa pozerá na to, že ako nástupca Pyca sa zrejme nevyhne porovnávaniu s ním? "Som si toho vedomý, veď moderoval štyri série šou. Obaja sme profíci s dlhoročnými skúsenosťami. On robil svoju prácu najlepšie ako vedel a ja budem robiť to isté," dodáva Martin Nikodým.

Martinove fotky zo štvrtej série Tváre nájdete vo fotogalérii.

BRATISLAVA/Šoubiz

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Martin Nikodým

Dôležité udalosti