Šoubiz

V Hriešnom zozname brutálne sexy, v skutočnosti pribratá, zle odfarbená blondína

jennifer copy.jpg

Jennifer Love Hewitt je momentálne predovšetkým mamou.

Kým 35-ročná herečka Jennifer Love Hewitt doslova vyráža dych svojou krásou a zvodným telom v seriáli Hriešny zoznam, ktorý môžete sledovať na obrazovkách televízie Markíza každý pondelok, utorok a štvrtok o 21.40 h, je v skutočnosti obyčajnou ženou. Dokonca teraz aj na materskej dovolenke. V novembri minulého roka totiž porodila dcérku Autumn James. 

Zdroj: TV Markíza

Má ju s manželom a kolegom zo seriálu Brianom Hallisayom, ktorý stvárňuje aj jej seriálového manžela Kylea, ktorý ju nečakane opustil a nechal ju samú na dve deti a splácanie domu. Preto si musela Riley nájsť prácu v masážnom salóne, v ktorom ponúka špeciálne služby mužom na zozname. 

Zdroj: TV Markíza

V seriáli sa tak predvádza v rozličných a veľmi dráždivých kúskoch spodnej bielizne a rôznych kostýmčekoch. Postava v tvare presýpacích hodín, teda veľké prsia, ploché bruško a oblé boky, sú zárukou vzrušenia. Aj preto sa stal seriál mimoriadne obľúbený. 

Zdroj: Profimedia.sk

Momentálne má herečka pár kíl navyše, ktorých sa po pôrode ešte nezbavila. Ako sama tvrdí, už na to pracuje. Nie je to však potrebné. Len by sa mohla začať trochu lepšie obliekať, lebo kúskami, ktoré teraz nosí, si len zbytočne opticky pridáva na váhe. Jennifer sa tiež nechala odfarbiť, ale rozhodne nevyzerá tak dobre, ako keď má svoje povestné hnedé vlny. Snáď sa k nim po čase aj vráti. 

Zdroj: Profimedia.sk
 

Zdroj: Profimedia.sk


Zdroj: Profimedia.sk

USA/ nt

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.