Šoubiz

Nádherná Andrea Verešová prezradila tajomstvo svojej krásy!

IEM_KAMOAN_FOTO_0015.jpg

Do novej kampane IEM sa zapojila až stovka známych tvárí.

O tom, že Inštitút estetickej medicíny v Pezinku patrí k najvyhľadávanejším klinikám tohto zamerania na Slovensku, niet pochýb. Do novej billboardovej kampane s príznačnou myšlienkou Krása je tu pre všetkých, sa neváhala zapojiť takmer stovka (nielen) známych osobností.


Unikátna billboardová kampaň, ktorá je v našich končinách vskutku ojedinelá, štartuje už v týchto dňoch! Sedemnásť vizuálov a viac ako 160 billboardov s tvárami našich verných klientov, je tak pripravených najbližšie mesiace deklarovať značku profesionality a kvality, akou Inštitút estetickej medicíny v Pezinku nepochybne je. Celé fotenie prebehlo pod taktovkou renomovanej fotografky Stanislavy Hricovej a trvalo až niekoľko týždňov!


Krása je pre všetkých

Presne tak znie heslo novej kampane, s ktorým sa stotožnilo hneď niekoľko známych osobností. Za všetky spomeňme obľúbenú herečku Michaelu Čobejovú, ktorá je nielen jednou z ústredných tvárí IEM, ale v prvom rade ženou, ktorá si na svojom zovňajšku dáva skutočne záležať.

 

„Táto kampaň spája nielen známych ľudí, ale aj ľudí, ktorí pravidelne navštevujú a obľubujú kliniku IEM. Poukazuje na to, že krása je tu pre všetkých, nielen pre pár vyvolených. Dermatológia sa časom posunula na úplne inú úroveň a ja to vidím nielen na sebe, ale povedzme na tom, ako sa zrazu tabuizovaná téma estetických zákrokov stala bežnou a rozprávame sa o nej bez predsudkov. Logicky, každý z nás túži po večnej mladosti. Tak sa snažíme udržiavať sa v kondícii a pomáhame si každý podľa svojich kritérií. Keď sa to robí s mierou, je to spojenie príjemného s užitočným," vyjadrila sa bezprostredne po ukončení príjemného fotenia sympatická Miška.


O tom, že krása nie je len o fyzických danostiach, ale v reálnom živote môže zohrávať i dôležitú psychickú úlohu, vie svoje banková ombudsmanka Eva Černá. Tú k MUDr. Alene Pallovej priviedol jeden nezabudnuteľný zážitok.

 

„Krása je pre všetkých a presne tohto motta sa držala aj MUDr. Alenka Pallová aj vtedy, keď bolo potrebné pomôcť mladému dievčatku zo sociálne slabej rodiny získať späť svoju krásu. Po autonehode prišla o prsník, a jej život zrazu nebol plnohodnotný. Alenka neváhala ani chvíľu a vrátila jej úsmev na tvár a chuť žiť. Keďže obdivujem krásne činy a vážim si ľudí, ktorí neváhajú pomôcť, s radosťou som podporila novú kampaň IEM. Veď plastická chirurgia nemusí byť vždy len o tom meniť krásnych ľudí na krajších, ale dokáže výrazne dopomôcť k naplneniu sna a prežívaniu plnohodnotného života osobám, ktoré to potrebujú."


Ten istý pohľad na vec zastáva i speváčka a podnikateľka v jednom, Patrícia Vitteková: "Tejto klinike už dlhú dobu verím. Nie je to o podpore umelej krásy, ale o tom, že aj malé defekty, ktoré človek na sebe vidí, respektíve cíti a komplikujú mu život, sú v dnešnej dobe riešiteľné."

 

A ako vníma krásu ďalšia z tvárí kampane Stanka Pavolová? "Krása je veľmi relatívny pojem, preto si myslím, že keď je žena šťastná vo vnútri je rozžiarená aj navonok. V mnohých prípadoch však estetická medicína pôsobí ako balzam na dušu a pomáha ženám plniť predstavy o dokonalosti. Som rada, že som sa mohla zapojiť do tohto projektu, ktorý ukazuje, že krása je tu úplne pre všetkých."


Prvotriedna starostlivosť a služby

Kto z vás by netúžil byť krásny, spokojný a sebavedomý? Mnohé hviezdy stavili na dokonalú starostlivosť a pri zmienke o Inštitúte estetickej medicíny v Pezinku nešetria slovami chvály. „Keď som IEM navštívila po prvý raz, bola som nadšená rôznorodosťou a komplexnosťou ponúkaných služieb. Vždy som sa cítila hýčkaná ako princezná a vedela som, že som v tých najlepších rukách. Preto som neváhala podporiť novú úžasnú kampaň, ktorá nemá na Slovensku páru," zaspomínala si na uplynulé roky topmodelka Andrea Verešová.

 

Obľúbená moderátorka Adriana Kmotríková rovnako obľubuje služby Inštitútu Estetickej Medicíny v Pezinku a pravidelne navštevuje niektoré procedúry: „Alenke ako odborníčke dôverujem, pred laždým letom chodievam na pravidelné LPG ošetrenia stehien, brucha a sedacej časti, je to prevencia proti celulitíde, navyše výborne spevňuje pokožku. Ošetrenia aj konzultácie sa robia vo veľmi príjemnom prostredí s milým personálom. Čo sa týka pleti na tvári, výborné je kyslíkové ošetrenie Oxygenesis. Ja zatiaľ nejaké plastické zákroky odmietam, dúfam, že ich zatiaľ nepotrebujem."


O kvalitnú starostlivosť tela aj pleti si potrpí aj moderátorka a modelka Soňa Skoncová: „V modelingu sa pohybujem už niekoľko rokov a za ten čas som pochopila, že všetko, čo telu dávate sa vám aj vráti. Najlepšia investícia je investícia do samých seba. Pretože je to pre moju prácu nevyhnutné musím sa udržovať vo forme a v dobrej kondícií. Estetická medicína je v dnešnej dobe úplne prirodzeným javom, ktorý pomáhá ženám byť nielen krásna ale aj vyrovnaná."

 

Aj muži milujú IEM

Kliniku IEM pravidelne navštevujú aj známi slovenskí muži, pričom s poskytnutými službami bývajú i oni nadmieru spokojní. Medzi nich rozhodne patrí moderátor a dizajnér Michal Sabo, ktorý na stretnutie s dermatologičkou Alenou Pallovou spomínal takto: „Alenka sa o svojich pacientov zaujíma aj mimo ordinačných hodín a to je prístup, s ktorým som sa stretol naozaj prvýkrát. Ďakujem jej za to, že mi pomohla zbaviť sa deficitu, s ktorým som vďaka rodinnej predispozícii bojoval dlho. Konečne nevyzerám ako smutná panda s kruhmi a vačkami pod očami."

 

Módny návrhár a fotograf Lukáš Kimlička, ktorý si nechal na klinike aplikovať botulotoxínom na korekciu nadmerného potenia a absolvoval i odstránenie výrastkov kože Co2 laserom je mimoriadne spokojný. „Krása je pre všetkých a som naozaj rád, že žijeme v dobe, kedy nám estetická medicína umožňuje nielen lepšie vyzerať, ale sa aj cítiť. S pochvalou rastie sebavedomie a so sebavedomím aj úspech v živote."


Jeho slová potvrdzuje i ďalší charizmatický muž, obľúbený herec Jozef Vajda. Ten je vzhľadom na svoju profesiu jedným z najvernejších klientov IEM a aj pre ostatných ľudí má v tomto smere jasné odporúčanie: „Koža pokrýva najväčšiu časť nášho tela a starostlivosť o ňu by mala byť pre každého z nás samozrejmosťou."

 

A čo na margo novej kampane hovorí tá najpovolanejšia, riaditeľka Inštitútu estetickej medicíny MUDr. Pallová? „Krása je relatívny pojem a v prvom rade veľmi subjektívna záležitosť. Hoci sa celkom oprávnene vraví sto ľudí, sto chutí, jedno majú všetky ženy spoločné. Náš vek, to je iba zopár číslic v rodnom liste. Starostlivosť o svoj zovňajšok máme výlučne vo svojich rukách a nemali by sme na to zabúdať. Súčasné pokroky v estetickej medicíne sú tu potom od toho, aby nám pomohli vyrovnať sa s neduhmi, ktorými nás príroda častokrát vybaví. Medicína tretieho tisícročia na našej klinike ponúka možnosti pre všetky ženy. Pretože my rozdiely nerobíme ... my vieme, že krása je tu pre všetkých."

 

IEM sa stará o množstvo známych tvárí

Kampaň, ktorá je na Slovensku skutočným unikátom, podporili aj mnohé iné osobnosti známe zo spoločenského života. Za všetky spomeňme mená ako: riaditeľka Fashion TV Czech&Slovak Gabriela Drobová s partnerom Karolom Rumanom, moderátorky Fashion TV Jana Mutňanská a Mária Zelinová, Romana Škamlová, Simona Slobodníková, Andrea Heringhová, Barbora Rakovská, Mária Čírová, Miss Universe 2013 Jeanette Borhyová, Barbora Franeková, Magdaléna Šebestová, Karolína Chomisteková, Ivana Kičikoleva, model agentúry Elite Daniel Vojtěch, herci Peter Kočiš s manželkou Nelou Kočišovou, Jozef Vajda, módna návrhárka Jana Jurčenko a ďalší...

 

Pozitívne skúsenosti a dokonalé výsledky si pochvaľujú aj ďalší klienti IEM

Pani Yvetta (56) absolvovala revolučné omladzovacie ošetrenie Swiss Lift: „Každé ráno, keď som sa pozrela do zrkadla, pripadala som si staro. Drsná pleť, vpadnuté oči, hlboké vrásky, tvár povädnutá a doslova bez života. Dnes sa už pri pohľade do zrkadla len teším. A moje okolie je rovnako nadšené."

Pani Gabriela (48) výskúšala inovatívny lifting tváre pomocou ošetrenia ULTHERA: "Dlho som hľadala neinvazívnu metódu, ktorá by bola plnohodnotnou náhradou pre dokonalý lifting tváre a krku. V mojom veku som mala už viditeľné ochabnuté kontúry tváre a práve pomocou ošetrenia ULTHERA bola moj pleť pevnejšia a vypnutejšia."

 

Pani Marcela (38) si nevie vynachváliť formovanie tela prostredníctvom prístroja LPG: „Po pôrode som sa dlhšiu dobu nevedela dostať na pôvodnú váhu. Hoci sa mi to po niekoľkých mesiacoch napokon podarilo, nepekná celulitída mi na bokoch, stehnách a bruchu zostala. V tomto smere nedám dopustiť na metódu LPG, ktorá mi pomáha vyčarovať ešte krajšie krivky a čo je najdôležitejšie, účinne ma zbavovať tak nenávidených hrbolčekov na koži. Mám za sebou už siedmu návštevu a musím povedať, že výsledky sú naozaj viditeľné!"

Viac o IEM nájdete na stránkach: www.iem.sk, www.vekjelencislo.sk, zaujímavé rozhovory a novinky zo sveta krásy na www.facebook.com/InstitutEstetickejMediciny, na stránke www.krasajeprevsetkych.sk sa dozviete, čo povedali známe osobnosti (nielen) o svojich nedostatkoch a starostlivosti o svoj zovňajšok.


BRATISLAVA/PR ČLÁNOK

Sledujte kanál spravodajstva Markízy

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na Voyo

Dôležité udalosti

Sledujte kanál najsledovanejšieho televízneho spravodajstva na internete.