Po potrate má opäť dôvod na radosť. Manželka známeho hercá čaká bábätko

Jaroslav Haščák po výsluchu na NAKA.
Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Na Instagrame zverejnila video, na ktorom vidieť tlkot srdca bábätka.

Je to priam neuveriteľné, ale je to pravda. Hilaria Baldwin (35) čaká v poradí piate dieťa, pritom len v apríli tohto roku priznala na sociálnej sieti, že o dievčatko, ktoré nosila pod srdcom, nakoniec prišla.

Na Instagrame zverejnila video, na ktorom vidieť tlkot srdca bábätka. „Stále je veľmi skoro, ale naučili sme sa, že vo mne je malý človiečik. Som šťastná, keď počujem toto silné srdiečko, obzvlášť keď sme na jar prišli o bábätko. Chceme sa o to s vami podeliť, pretože sme nadšení a tehotenstvo nechceme skrývať,“ napísala, pričom priznala, že nechce predstierať, že sa cíti byť v poriadku.

Zároveň poprosila médiá, aby za ňou neposielali paparazzov a aby nekupovali od nich fotografie a tým ich podporovali. „Chcem ostať v pokoji počas prvých dní tehotenstva a v pokynoch od lekára nie je uháňanie pred objektívmi,“ dodala manželka Aleca Baldwina.

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Následne zverejnila fotku, na ktorej ukázala tehotenské bruško. „Keď máte toľko detí, šesťminútové tehotenstvo vyzerá, akoby ste boli v šiestom mesiaci,“ poznamenala vtipne.

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

Dvojica má všetky deti vo veku šesť rokov a menej. Nový prírastok do rodiny sa pridá k sestre Carmen Gabriele (6) a bratom Rafaelovi Thomasovi (4), Leonardovi Ángelovi Charlesovi (3) a Romeovi Alejandrovi Davidovi (16 mesiacov).

Bábätko bude mať okrem štyroch vlastných súrodencov aj jedného nevlastného – 61-ročný herec má z predošlého manželstva s Kim Basinger 23-ročnú dcéru Ireland.

Zdroj: Instagram/hilariabaldwin

USA/markiza.sk

TOP ČLÁNKY

Voyo

Sledujte Televízne noviny vo full HD a bez reklám na VOYO

K téme Alec Baldwin

Dôležité udalosti